Keystone logo
College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

Úvod

Nachází se na jihovýchodním pobřeží Atlantiku v Brunswicku, na půli cesty mezi Savannah a Jacksonville, Florida, The College of Coastal Gruzie je vysokoškolák vysoká škola univerzitního systému Gruzie. Vysoká škola nabízí cenově dostupné a interaktivní vzdělávání v přírodních krás a bohatou slunečního svitu gruzínských Golden Isles, oblast známý pro svět-třída golfových hřišť a letovisek, stejně jako úžasnou rozmanitost mořských stanovišť, volně žijících živočichů a mořských tvorů.

Studenti objevovat příležitosti na všech úrovních: ve vedoucích pozicích napříč všemi aspekty akademický život; V zapojení komunity skrze službu-learning, praktické uplatnění ve třídě materiálu, duch dobrovolnictví a závazku k provádění pozitivních změn; V vyznamenání programy, stáže, stipendia a stipendia, které podporují přirozenou zvídavost; a on-kampusu pracovní příležitosti a stipendia, které nejen podporují kolej cenové dostupnosti, ale také podporovat akademické, atletický, a účast aktivita programu.

Úřad akademie rekreace a wellness podporuje studentské aktivity, které využívají blízkosti akademie do dvou velkých pláží s rychlou jízdu přes hráz na obou St. Simons Island nebo Jekyll Island. Přechází na Jekyll Island jsou vydávány na plný úvazek studentů a poskytuje přístup ke všem komfortem státu přímořském hřišti. Mimo areál dobrodružné výlety do St. Simons Island patří stand-up Paddleboarding a jízda na kajaku. Studenti si mohou vzít do vody, stejně jako výlet pláže a stopy našich regionálních ekosystémů pro polní řízené učení v pobřežní prostředí, které je žijící laboratoř a jedním z prvních určených chráněném mokřadů v národě.

Vysoká škola nabízí bakalářského vzdělání v oblasti amerických studií, biologických věd, obchodní administrativa, školství, zdravotnictví informatiky, matematiky, ošetřovatelství (BSN), psychologie, veřejné záležitosti a nedávno přidal titul v mezioborových studií. Prostřednictvím aktivního programu stáží a servisní učení, studentů tým s komunitními partnery, jako je Gruzie oddělení přírodních zdrojů, na Jekyll Island úřadu a Georgia Centrum mořských želv v jihovýchodní Gruzie zdravotnického systému a kontrole Spolkový Training Center for vzrušujících zážitků v reálném světě aplikací ročníkové práce v komunitě. Studenti napříč všemi obory mají významné příležitosti ke spolupráci s fakulty, co-authoring a společně prezentující věcné výzkumu a zpráv.

Fakulta vychutnat a podporovat interakci studentů, které slouží jako mentorů, poradců, a dokonce i vedlejšími účastníky jménem studentů nad rámec hodin od přípravy ve třídě a výuky. Studenti jsou známá jména, nejen spolužáky, ale fakulty a zaměstnance. Vizí College má být vysoká škola volby pro studenty v Gruzii i mimo ně, které poskytují přístupné a cenově dostupné vzdělání. Obhajovat excelenci v stipendium a společenské angažovanosti v komunitě, vysoká škola podporuje studentské vedení, akademické progrese a včasné dokončení studia prostřednictvím studentských soustředěné na programy, které nabízejí bohatý a různorodý studentský zážitek.

Známý pro krásné areálu, všichni ale jedna budova sboru byl buď postaveny nebo kompletně zrekonstruován v posledních šesti letech a výstavba začala na druhém vlastní založené na vysokoškolských kolejích. Od vstupu do atletická konference jižních státech v roce 2011, Mariners udělali svou značku na sportovní scéně, vyhrávat NAIA pánskou Národní golfový šampionát v roce 2014. atletika Program pobřežního Gruzie v současné době podporuje osm konkurenční sportovní týmy: tři pánské týmy (košíková, golf a tenis) a pět ženských týmů (basketbal, golf, tenis, softball a volejbal). Na golf, tenis, volejbal a týmy jsou celonárodně zařadil.

Jedná se o kampus, který může být přesně popsána jako pečujícího společenství účastní, interaktivních studenty, fakulty a zaměstnance. Studenti mohou přijít na pobřežní Georgie z jediného důvodu, ale zůstane pro mnoho.

Poslání

Jako státní vysoká škola univerzitního systému Gruzie, College of Coastal Gruzie bude škola volby pro obyvatele Gruzie i mimo ni tím, že poskytuje přístupné a cenově dostupné kvalitní vzdělání. Obhajovat excelenci v stipendium a společenské angažovanosti v komunitě, vysoká škola podporuje progresi studentů a včasné dokončení studia prostřednictvím studentských soustředěné na programy, které nabízejí bohatý a různorodý studentský zážitek. Studenti jsou připraveni na smysluplné kariéry, pokročilé studium, celoživotní učení, a účast v globálním a technologické společnosti. Instituce se bude poskytovat asociovat a bakalářského stupně, které podporují intelektuální, ekonomické a kulturní potřeby komunity a regionu.

Vidění

Vysoká škola pobřežní Gruzie bude škola volby pro studenty v Gruzii i mimo ně, které poskytují vynikající vzdělání pro zítřejší představitelů a občanů prostřednictvím vzdělávání služeb, globální povědomí a zapojení podnikání.

Hodnoty

Vysoká škola základních hodnot Coastal gruzínských rám mise a vize, a vést instituci, jejímž prostřednictvím měnících se časů a stanovení priorit:

Kvalita vzdělání:

Závazek poskytovat vysoce kvalitní, inovativní a flexibilní možnosti vzdělávání a služby v přístupném studenta-střed prostředí, vytváření klimatu objevu, že hodnoty a zahrnuje jak vyšetřování a tvořivost; Očekáváme studenty, aby se aktivně odpovědnost za jejich vzdělání; podporovat úzké student-učitel vazby; Nabízíme průběžné hodnocení akademických programů; integrovat všechny programy, které podporují přístup studentů a úspěchu.

Zkušenostní učení:

Integrovat smysluplné zkušenostní a celostní veřejně prospěšné práce na akademické půdě av širší komunitě instrukcí a reflexe obohatit vzdělávací zkušenost, podpora postoj velkorysost v provozu, učí občanskou odpovědnost a posilování komunit.

Globální vyspělost:

Závazek k poskytování vzdělání s přidanou hodnotou prostřednictvím podpory mezikulturní porozumění, posilování respektu a uznání mezi a mezi studenty, schopnost a osazenstvo, a pěstování spolupráce vztahy s mezinárodními programy a globálních komunit.

Vedení:

Advocate vůdčí role, které podpírat profesionalitu, odpovědnost a motivaci prostřednictvím posílené dovednosti v organizaci, plánování, řešení problémů, a komunikující připravit studenty pro splnění zítřejší pracovní sílu a měnícím se potřebám rozvoje regionu.

Podnikání:

Vyluhovat průzkum a inovace v rámci vzdělávacího procesu, zatímco kotvení tyto podnikatelské strategie v sociálních a komunitních účelům.

Místa

  • Brunswick

    College of Coastal Georgia One College Drive, 31520, Brunswick

    Otázky