Keystone logo
Concordia College

Concordia College

Concordia College

Úvod

Kdo jsme

Jsme soukromá, coed, čtyřletá svobodná umění vysoká škola. Jsme obec s více než 2100 studentů, kteří pocházejí z 36 států a 29 zemí, a představují 38 náboženství a označení. Zaměstnáváme 175 na plný úvazek fakulty, včetně NASA a NSF vědci, oceněných skladatelů a spisovatelů, a národních odborníků v celé řadě oblastí.

Kde We Live

Naše rodné město - Fargo-Moorhead - je rostoucí komunita s téměř 30.000 vysokoškolských studentů, plovoucím umění a zábavy scény, a zúčastnila celá řada stáží a pracovních příležitostí.

Jak se můžeme naučit

Concordia nabízí více než 50 majorů, včetně 15 vyznamenání velkých společností, stejně jako 12 preprofessional programů v medicíně, právo, inženýrství, stomatologie a další. Stovky stáže a družstevních vzdělávacích příležitostí ve městě, a na celém světě poskytují dostatek odborných zkušeností z první ruky.

Kam jdeme

Našem globalizovaném osnovy spojuje významnou studii pryč příležitostí a poučení v sedmi světových jazycích. Jsme celostátně uznávaným lídrem mezi pregraduální institucí počtu studentů, kteří získají globální zkušenosti v zahraničí.

Co děláme

Více než 100 studentských organizací - novin a literárních časopisech, dobrovolnických skupin, náboženských organizací a více - aby bylo snadné, aby se zapojili a zůstat aktivní. Více než třetiny našich studentů se účastní v jednom (nebo více) z našich 19 hudebních těles, a téměř čtvrtina našich studentů se účastní konkurenčních atletice.

Co jsme Dosáhnout

Concordia studenti dosáhli míru 88 procent přijetí do lékařské školy (v 10 letech sledovanými). Devadesát osm procent dotázaných absolventů Concordia mají práci nebo byli přijati do postgraduálního studia do šesti měsíců od ukončení studia. Pět našich studentů vyhrál prestižní Fulbrightova stipendia v posledních třech letech. V posledních letech, Concordia získalo devět prestižních NCAA postgraduální stipendia.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

Místa
  • Moorhead

    901 8th St. S.

    Otázky