Keystone logo
Connecticut College

Connecticut College

Connecticut College

Úvod

Přísné akademické standardy, inovativní a poutaví členové fakulty a rozmanité učební osnovy ve třídě vyzývají studenty, aby využili svůj plný intelektuální potenciál. Vysoká škola očekává, že se studenti budou učit i mimo třídu, a to prostřednictvím aktivit, jako je výzkum, cestování a stáže. Akademie tyto příležitosti podporuje ve víře, že pro skutečnou akademickou dokonalost je nezbytná rozmanitost zkušeností. Akademie také očekává a silně podporuje stipendia, výzkum a tvůrčí práci fakulty, která podporuje lidské znalosti a projevy a poskytuje vynikající výuku.

Na počátku 20. století byla Connecticut College založena v přesvědčení, že všichni kvalifikovaní studenti - ženy i muži - si zaslouží příležitost získat vzdělání. Akademie se snaží být komunitou, ve které se všichni členové cítí dobře, respektují vzájemné rozdíly a hledají společnou řeč. Akademie podporuje porozumění tím, že nabízí řadu akademických a sociálních zkušeností a je odhodlána budovat lepší přístup, příležitosti a spravedlnost. Na správě akademie se podílejí studenti, učitelé, zaměstnanci, správci a absolventi.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • New London

    Mohegan Avenue Parkway,270, 06320, New London

    Otázky