Keystone logo
Constructor University Undergraduate Programs BSc v biochemii a buněčné biologii
Constructor University Undergraduate Programs

BSc v biochemii a buněčné biologii

Bremen, Německo

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 20 000 / per year *

Na kampusu

* 20 000 EUR na akademický rok + 8 000 EUR na životní náklady

Úvod

139845_JacobsLab.jpg

Biochemie je studium molekul a chemických procesů v živých organismech, zatímco buněčná biologie se zabývá strukturou a fyziologií buněk, jejich složkami a interakcemi s prostředím. Tato dvě pole jsou kombinována do jednoho komplexního studijního programu, který vám poskytne široké pochopení molekulárních a buněčných mechanismů, které tvoří základ života, včetně principů dědičnosti a genové exprese. To umožňuje absolventům BCCB řešit ve své kariéře důležité problémy v dnešní společnosti, ať už jde o základní nebo aplikovaný výzkum, například v oblastech biomedicíny, biotechnologie nebo molekulární biologie. Za tímto účelem poskytuje program BCCB na Jacobs University nejen teoretický základ, ale také podstatné praktické školení. Studenti se navíc během studia zapojují do praktického výzkumu.

Program je pravidelně vysoce hodnocen v žebříčku CHE a U-Multirank.

Kariérní perspektivy

Většina absolventů BCCB přechází na postgraduální vzdělávání a minulí absolventi tohoto programu se zapsali na prestižní univerzity po celém světě. Mezi ně patří MSc a Ph.D. programy na Imperial College London, LMU Mnichov, University of Heidelberg, University of Göttingen, ETH Curych, EPF Lausanne, Evropské laboratoře molekulární biologie (EMBL), různé mezinárodní školy Max Planck Research School (IMPRS), Oxfordská univerzita, Cambridge, Cornell University, Duke University, New York University, Yale, MIT a Harvard University.

Aplikovaný kurikulum programu BCCB s mnoha laboratorními kurzy také umožňuje absolventům najít práci laboratorních výzkumníků, na jiných pozicích souvisejících s výzkumem, ve vývoji produktů, technické podpoře, marketingu nebo prodeji v biotechnologických, potravinářských nebo farmaceutických společnostech, jakož i vládní agentury. Někteří absolventi také našli netradiční kariéru, jako je řízení, vědecká politika nebo psaní vědy. Mimo akademickou půdu pracují minulí absolventi tohoto programu pro Arthrex, Catenion, Roche, Leroy Merlin, Boston Consulting Group a neziskové partnerství Medicines for Malaria Venture.

Krokový kámen

Klíčová fakta

  • Datum zahájení programu 2021: poslední týden v srpnu (týden orientace), první týden v září (kurzy)
  • Školné: 20 000 EUR na akademický rok + 8 000 EUR na životní náklady
  • Stipendia: Všichni žadatelé jsou považováni za stipendia na základě zásluh až do výše 15 000 EUR ročně.
  • Termíny pro podávání žádostí 2021: 1. června (celosvětově) a 25. července (pro žadatele, kteří nepotřebují vízum)
  • Trvání: 3 roky na plný úvazek
  • Možnosti financování: Každý přijatý kandidát obdrží individuální finanční balíček.

139839_Graduation-JU-2019-06-07001.jpg

Žebříčky

THE Young University Ranking 2019 Univerzita Jacobs University se umístila na 26. místě mezi 351 univerzitami po celém světě mladšími než 50 let, jedenáctkou v kategorii „Výuka“ mezi mladými univerzitami po celém světě a také jedničkou v „Mezinárodním výhledu“ a „Výukou“ v Německu. .

CHE Ranking 2019 Jacobs University dosáhla nejlepších výsledků v mnoha dalších oblastech žebříčku CHE 2019. Nejpodrobnější hodnocení univerzity v německy mluvícím regionu nebere v úvahu pouze fakta o rozsahu kurzů, ale také ptá se studentů samotných.

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Akreditace

Vybavení

O Škole

Otázky