Keystone logo
Constructor University Undergraduate Programs BSc v oblasti věd o Zemi a udržitelné řízení zdrojů životního prostředí
Constructor University Undergraduate Programs

BSc v oblasti věd o Zemi a udržitelné řízení zdrojů životního prostředí

Bremen, Německo

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 20 000 / per year *

Na kampusu

* účtují se dodatečné poplatky

Úvod

Mezi nejnaléhavější problémy 21. století patří zhoršování životního prostředí, jako je změna klimatu, ztráta biologické rozmanitosti, degradace půdy a znečištění ovzduší, a rostoucí nedostatek zdrojů, který naléhá na udržitelnější využívání zdrojů Země. Program BSc Earth Sciences and Sustainable Management of Environmental Resources (ESSMER) je interdisciplinární vědecký obor se silným zaměřením na jevy a procesy vyskytující se na zemském povrchu. Naši studenti rozvíjejí holistické chápání systému Země, antropogenní interakce s její zemí, atmosférou, oceány a biosférou a řízení environmentálních zdrojů, včetně vody, půdy, biologických a energetických zdrojů a minerálů. Program ESSMER je založen na pevných základech ve vědeckých oborech a využívá klíčové metodologické nástroje a koncepty z věd o Zemi a správy dat v kombinaci s koncepty udržitelnosti a řízení zdrojů.

Proč studovat na Constructor University

Mezinárodní zkušenosti

Trénujte své mezikulturní dovednosti studiem s talenty z více než 110 zemí. Hlavní důraz programů je kladen na podporu osobního rozvoje účastníků, pokud jde o měkké dovednosti a jazykové dovednosti, aby se zohlednila rozmanitost ve studentském sboru, aby je co nejlépe připravila na národní i mezinárodní trhy práce. Studujte na dvou místech v Německu nebo Švýcarsku a získejte nejlepší vzdělání pro svůj profesionální start.

Nejlepší žebříčky

Constructor University je špičková soukromá, anglicky mluvící univerzita, která nabízí akreditované magisterské studijní programy se silným digitálním zaměřením.

Využijte nejvyšších standardů ve výzkumu a výuce, vysoce interdisciplinární výukový a výzkumný přístup, stejně jako včasné zapojení do výzkumných projektů.

Globální kariéra

Dostaňte se na bránu a navrhněte svůj individuální kariérní plán v rámci rozšířené pracovní sítě mezi výzkumnými, vzdělávacími a průmyslovými partnery. Jako součást ekosystému Constructor, těžíte z kapacit ve výzkumu, financování, a inkubace, abyste definovali jejich individuální kariérní perspektivy, podporované personalizovaným plánováním kariéry a službami a přístupem k velké síti absolventů.

Žebříčky

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Vybavení

O Škole

Otázky