We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Corban University

Corban University

Corban University

Úvod

Corban University je uznávána jako College of Distinction s angažovanými studenty, skvělým vyučováním, živou komunitou a úspěšnými výsledky. Corban je také zařazen mezi nejlepší univerzity na západě US News & World Report.

Corban University vzdělává studenty, kteří pro svět Ježíše Krista změní svět. Naše zaměření na poskytování akademického, duchovního a osobního růstu v křesťanském prostředí vytváří neuvěřitelnou komunitu pro váš vysokoškolský zážitek.

Díky odborné škole je učení relevantní a smysluplné. Náš poměr studentů a fakult 12: 1 udržuje velikost třídy malou, takže vás fakulta zná podle jména. Radí, mentorují a aktivně se podílejí na dosažení vašich cílů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Salem

    Deer Park Drive Southeast,5000, 97317, Salem

    Otázky