Keystone logo
Craven Community College

Craven Community College

Craven Community College

Úvod

Jste připraveni na změnu? Craven Community College vám může pomoci zahájit akademickou cestu, která odpovídá vašim potřebám, s širokou škálou online titulů, diplomů a certifikačních programů. Nejste si jisti, kde začít? Zavolejte nebo naplánujte si schůzku s virtuálním poradcem ještě dnes s jedním z našich poradců, abyste mohli objevit příležitosti, které na vás čekají.

Společnost Craven Community College byla založena v roce 1965, je komplexní komunitní vysoká škola s kampusy v New Bern a Havelock-Cherry Point.

Craven každý rok obsluhuje více než 3 200 studentů kurikula a téměř 10 000 studentů dalšího vzdělávání. Craven CC nabízí širokou škálu programů, včetně kurzů převodu na vysokou školu, kariérních a pracovních nabídek, partnerství se čtyřletými univerzitami, možností odborné přípravy pracovních sil, vývojových studií a tříd základních dovedností. Vysoká škola nabízí přidružené tituly, diplomy a certifikáty v mnoha oblastech. Tyto programy vám mohou pomoci začít skvělou kariéru nebo vás mohou dostat na cestu k získání bakalářského titulu!

The College features a FAA-certified Aviation Systems Technology program as well as a number of health offerings, including Nursing, Medical Assisting, and Health Information Technology. Prostřednictvím University Connections, partnerství Craven s East Carolina University, North Carolina State University a Southern Illinois University mají absolventi Craven CC příležitost absolvovat bakalářské tituly, aniž by opustili oblast.

Místa

Místa
  • New Bern

    College Court,800, 28562, New Bern

    Otázky