Keystone logo
Creighton University

Creighton University

Creighton University

Úvod

Creighton University se sídlem v Omaha v Nebrasce nabízí špičkové vzdělání v jezuitské tradici pro lidi, kteří chtějí světu přispět něčím smysluplným. Je to místo, kde se studentům, učitelům a zaměstnancům daří v podpůrné komunitě oddané jezuitským, katolickým hodnotám a tradicím. Zde se studenti učí stát se vůdci prostřednictvím služby ostatním.

8 821 vysokoškolských, postgraduálních a profesionálních studentů různých věkových skupin přichází do Creightonu z blízka i z dálky. Jsou oddáni akademické dokonalosti; ve skutečnosti akademický profil našich příchozích nováčků představuje jednu z nejsilnějších ze všech katolických univerzit v USA. Studenti Creightonu oceňují víru, vedení a služby a v Creightonu nacházejí příležitosti k růstu v těchto oblastech. Prostřednictvím stáží, výzkumu a klinických zkušeností se učí praxí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Omaha

    California Plaza,2500, 68178, Omaha

    Otázky