Keystone logo
Caucasus University Bakalář ekonomie
Caucasus University

Bakalář ekonomie

Tbilisi, Gruzie

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 5 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Kavkazská ekonomická škola, založená v roce 2018, má za úkol implementovat moderní postoje a hodnoty ekonomické vědy a připravovat vysoce kvalifikované odborníky. Škola také vychovává specialisty v různých podoborech ekonomie, jako je mikromakroekonomická teorie, experimentální a aplikovaná ekonomie, hospodářské politiky (sociální, inovativní, investiční, průmyslová), ekonomika zdraví, fiskální a monetární ekonomika, ekonomika veřejného sektoru, Demografie a městská ekonomika. Ekonomika, ekonomika veřejného sektoru, demografie a městská ekonomika.

Program poskytuje studentům široké znalosti z ekonomické teorie a seznamuje s moderními metodami ekonomického výzkumu a způsoby jejich aplikace v praxi, jakož i se zvláštnostmi mechanismů tržní ekonomiky v kontextu mikro, makro a mezinárodní ekonomie. Kromě toho program pomáhá studentům aplikovat znalosti v praxi, vhodně interpretovat ekonomické informace a provádět výzkum. Po absolvování programu budou studenti vybaveni všemi koncepčními a technickými dovednostmi v ekonomii, které jsou nezbytné pro získání vhodných pozic a zaměstnání po celém světě.

Klíčové vlastnosti

  • Absolventi ekonomie jsou dobře vybaveni analytickými dovednostmi a dovednostmi pro řešení problémů, numerickými a počítačovými dovednostmi a také schopností dobře pracovat samostatně nebo v týmu.
  • Titul v oboru ekonomie vás požádá, abyste rozuměli ekonomické teorii a tomu, jak se zapojit do empirického šetření. Znalost statistiky vám pomůže prozkoumat problémy ve veřejné politice, podnikání nebo finančním průmyslu.

Akreditace

Program je schválen a akreditován ministerstvem školství, vědy, kultury a sportu Gruzie.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky