Keystone logo
Caucasus University Bakalář informačních technologií
Caucasus University

Bakalář informačních technologií

Tbilisi, Gruzie

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 5 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Caucasus School of Technology (CST) byla založena v roce 2008 a vyvinula akademické programy na vysokoškolské a postgraduální úrovni, splňující mezinárodní standardy a uspokojující požadavky místních a globálních trhů práce.

Struktura programu CST umožňuje studentům být „připraveni na práci“ v rané fázi programu a nabízí příležitosti pro kariérní postup. Spolu se všeobecnými vzdělávacími kurzy poskytují programy teoretickou a prakticky orientovanou výuku. Akademici a praktici z předních společností jsou zahrnuti do akademických pracovníků CST.

Klíčové vlastnosti:

  • Bakalářský program umožňuje studentům vybudovat silné znalosti při vytváření, integraci a správě počítačových systémů.
  • Poskytuje jim také příležitost rozvíjet dovednosti, jako je práce v týmech, interakce s uživateli, vývoj formálních specifikací problémů, vytváření prototypů a ústní prezentace.
  • Učební plán programu umožňuje studentům soustředit se na své dovednosti a znalosti v oblasti programovacích nástrojů a technologií a síťových systémů.
  • Program představuje zajímavou kombinaci oborů informatiky s podnikáním a jeho cílem je připravit jednotlivce se širokou škálou znalostí a dovedností.
  • Kromě kurzů informatiky a obchodu jsou součástí studijního plánu také kurzy všeobecného vzdělávání.

Akreditace:

  • Program je schválen a akreditován ministerstvem školství, vědy, kultury a sportu Gruzie

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky