Keystone logo
Cyprus Science University

Cyprus Science University

Cyprus Science University

Úvod

Cyprus Science University mezinárodním měřítku obrovsky roste a v současné době hostí mezinárodní studenty na severním Kypru z 23 zemí z Asie, Evropy a Afriky.

Vzhledem k tomu, že naše instituce je vybavena moderními technologickými laboratořemi a výukovými zařízeními, jsou vzdělávací příležitosti nepřekonatelné. Tady na Cyprus Science University nabízíme našim studentům možnosti nejen rozšířit své teoretické znalosti, ale i praktické zkušenosti. Všichni zahraniční studenti mají nárok na 50% stipendium při studiu postgraduálních kurzů na Cyprus Science University .

147646_pexels-photo-3153199.jpeg

O nás

Cyprus Science University byla založena v roce 2013. Po založení naše univerzita zaznamenala v krátkodobém horizontu rychlý růst. Do roku 2014 univerzita začala přijímat studenty a ve velmi krátké době získala univerzita uznání od TRNC, Turecka a zámoří a stala se preferovanou vysokoškolskou institucí.

Náš kampus se nachází mezi hranicemi Ozanköy na silnici Bellapais, která je známá jako nejvýznamnější čtvrť Kyrenia, nejkrásnější město TRNC.

Vynikající kvalifikace administrativních a akademických pracovníků, excelence učeben, rozvinuté laboratoře a sociální zařízení, navíc centrální poloha se vším všudy činí univerzitu preferovanou volbou pro budoucí studenty.

Cyprus Science University která se nachází v samém srdci centra města, vyvíjí veškeré úsilí k zajištění rozlišovací kvality, která má vliv na kvalitu vzdělávání.

Drtivá většina akademiků, kteří pracují na fakultách a katedrách CSU, absolvovala akademická studia na univerzitách v Turecku i v zahraničí, kromě toho byli bývalými akademiky nebo výzkumníky na nejznámějších tureckých univerzitách. Na druhou stranu je velký význam přikládán praktickému výcviku i teoretickému vzdělávání na Cyprus Science University a laboratoře zřízené pro potřeby každého oddělení jsou otevřeny ve prospěch našich studentů 24/7.

Rámec je navržen tak, aby splňoval vzdělávací potřeby našich ošetřovatelských laboratoří, fyzioterapeutických a rehabilitačních laboratoří, laboratoří první pomoci a pomoci při mimořádných událostech, laboratoří mechatroniky, laboratoří elektrotechniky a elektroniky, laboratoří fyziky a chemie a tyto laboratoře jsou vyvíjeny souběžně s měnícími se potřebami cvičná pole.

Všechny naše učebny a haly jsou vybaveny technologií pomocného vzdělávání, jako jsou inteligentní desky a videoprojektory, ergonomické prvky z hlediska osvětlení a uspořádání sedadel.

Cyprus Science University zahájila stavební práce na novém kampusu a koleji kolem něj v Dikmenu, který se nachází mezi Kyrenií a Nikósií, přičemž výstavba mezitím rychle postupuje.

146547_pexels-photo-1595391.jpeg

Naše mise

Cyprus Science University ; prostřednictvím akademiků, studentů a podpůrných sítí jsme schopni kreativně přispívat ke kulturním, ekonomickým, vědeckým a technologickým prvkům, které reprezentují různé země a regiony světa, a tvořivě myslet, kriticky myslet a řešit problémy, respektovat individuální Rozdíly z hlediska osobního a profesního rozvoje má za úkol stát se přední mezinárodní a současnou univerzitou s vícejazyčným vzděláním, která klade důraz na výzkum, udržuje v popředí sociální hodnoty, produkuje vědu, kulturu, umění a hodnotu pro všechny zúčastněné strany.

Naše vize

Cílem Cyprus Science University je stát se v příštích 10 letech jednou z předních univerzit v regionu. K dosažení tohoto cíle:

  • Být dynamický a přizpůsobivý ve stále se měnícím a rozvojovém světě.
  • Podporovat vysoce kvalitní studenty a vědce a odborníky budoucích generací prostřednictvím jejich mezinárodních stipendijních programů.
  • Přispívat k jejich rozvoji.
  • Usnadnit moderní vzdělávací proces pomocí široké a komplexní infrastruktury a přispět k mezinárodnímu rozvoji jako vize.

148101_pexels-photo-5257759.jpeg

Místa

  • Ozanköy

    Dr. Fazıl Küçük Caddesi No. 80, , Ozanköy

Otázky