Keystone logo
Cyprus West University Bakalářský inženýrství
Cyprus West University

Bakalářský inženýrství

Famagusta, Kypr

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 2 750 / per year *

Na kampusu

* roční školné se 70% stipendiem pro všechny zahraniční studenty

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

O oddělení

Počítačové inženýrství je místem, kde se technologie a inovace dostávají k sobě. Program počítačového inženýrství je navržen tak, aby studentům poskytl silné zázemí v základech matematiky, fyziky, počítačového inženýrství a vědy. Absolventi tohoto programu budou moci používat směsici všech věd k analýze a hodnocení počítačových systémů v hardwarové i softwarové oblasti a budou také schopni navrhovat a provozovat počítačové systémy, které jsou hlavními zdroji všech řešení různých variant výpočetních problémů. Kromě těchto specifických cílů programu budou všichni studenti katedry počítačového inženýrství vystaveni společenským problémům, profesionalitě, etice a budou mít příležitost rozvíjet dovednosti vedení a týmové práce.

139232_pexels-photo-3861958.jpeg

Vzdělávací příležitosti

Kurzy v tomto oddělení jsou navrženy tak, aby splňovaly každodenní potřeby organizací prostřednictvím předmětů, které jsou kombinací matematiky, elektrotechniky a elektroniky a volitelných předmětů. V průběhu studia se studenti seznámí s umělou inteligencí, databázemi, operačními systémy, počítačovými sítěmi, různými programovacími jazyky a programovacími technikami, mikroprocesory, zpracováním signálu a projektovým managementem. Téměř všechny kurzy mají praktické komponenty, které upevňují teoretické znalosti. Prostřednictvím teoretických kurzů a laboratorních cvičení se studenti mohou snadno připravit na profesionální život pod dohledem uznávaných a odborných akademiků.

Kariérní oblasti

Naši absolventi bakalářského programu získávají titul „počítačový inženýr“ a mohou pracovat po celém světě s vysoce kvalitními znalostmi a zkušenostmi získanými během jejich vzdělávání. Mohou mít kariéru v celé řadě oblastí, jako je správa informačních technologií, vývoj softwaru, návrh softwaru, správa a návrh databází, zabezpečení systému, poradenství v oblasti informačních technologií, vývoj webových aplikací, integrace systémů, průmyslový software, softwarový projekt správa, počítačové sítě, správa sítě a správa systému.

Požadavky na přijetí

Požadované dokumenty:

 1. Diplom a Přepis
 2. Pasová fotokopie
 3. Osobní fotografie

Kritéria pro přijetí:

 • American College Testing: Minimálně 21 bodů
 • Obecný certifikát o vzdělání (GCE): Mající stupeň 2 nebo ekvivalent (4AS / 8 IGCSE)
 • Mezinárodní bakalaureát: Kvalifikujte se pro diplom IB.
 • Scholastic Aptitude Test (SAT): Minimálně 900/1600

Pro další informace kontaktujte náš přijímací tým e-mailem: [email protected]

Jak se přihlásit

 1. Zahajte online odesílání
  • Nejprve musí student podat online přihlášku, vyplnit všechny požadované informace a nahrát požadované dokumenty, jako je cestovní pas nebo průkaz totožnosti, maturitní diplom a přepis s překladem do angličtiny a fotografie ve formátu pasu.
 2. Odeslat formulář
  • Přihlášku můžete odeslat kliknutím na „ Použít nyní “.
 3. PIN kód
  • Po odeslání přihlášky se zobrazí vyskakovací okno s vaším PIN KÓDEM, který potřebujete pro sledování své žádosti. Mezitím obdržíte e-mail a SMS, které obsahují váš PIN KÓD (pokud jej ve své doručené poště nemůžete najít, zkontrolujte prosím složku se spamem nebo nevyžádanou poštou).
 4. Systém sledování aplikací
  • Chcete-li sledovat svou přihlášku a vědět o stavu přijetí, schváleném programu a procentu stipendia, musíte se přihlásit do systému sledování aplikací .
 5. Přihlaste se do systému
  • Použijte svou e-mailovou adresu, kterou odešlete ve formuláři a na kterou byl přijat kód PIN.
 6. Rozhodnutí o přijetí
  • Přijímací komise vaši přihlášku zkontroluje, rozhodnutí o přijetí bude v systému do 2 pracovních dnů a podmíněný akceptační dopis bude v systému k dispozici následující den.
 7. Platba
  • Jakmile bude vaše potvrzení o podmíněném přijetí v systému, můžete provést platbu dvěma způsoby, buď online platbou, nebo bankovním převodem (uvedeným v dopise o podmíněném přijetí). Zkontrolujte finanční sekci v systému sledování aplikací.
 8. Oficiální akceptační dopis
  • Po provedení platby zkontrolují finanční záležitosti vaši platbu a pokud budou přijaty, bude v sekci Systém v sekci Přijímání k dispozici oficiální akceptační dopis a potvrzovací dopis o platbě.
 9. Vízum a letiště vyzvednout
  • Posledním krokem procesu přijímání je, aby se student obrátil na přijímací komisi nebo náš tým podpory, aby se dozvěděl více o žádostech o víza pro ty, kteří potřebují vízum, aby mohli přijet na severní Kypr, a požádat o vyzvednutí na letišti v systému sledování aplikací .

Školné

70% stipendium je nabízeno všem zahraničním studentům ve všech odděleních a programech. Chcete-li zkontrolovat naše školné pro nadcházející příjem, navštivte naši stránku školného .

Jazykové požadavky

Anglické požadavky

 • IELTS - mezinárodní testovací systém anglického jazyka (minimum 6.0)
 • TOEFL IBT - internetový test angličtiny jako cizího jazyka (minimálně 6,0)
 • TOEFL CBT - Počítačový test angličtiny jako cizího jazyka (minimálně 170)
 • TOEFL PBT - papírový test angličtiny jako cizího jazyka (minimum 497)
 • GCE / IGCSE - Všeobecné vysvědčení o vzdělání / Mezinárodní vysvědčení o středním vzdělání (minimální C) FCE - první vysvědčení v angličtině (minimální C)
 • Certifikát CPE / CAE v angličtině / Certifikát v pokročilé angličtině (minimální C)
 • SAT - Test SAT odůvodnění (dříve Scholastic Aptitude Test):
  • Starý SAT: Psaní: minimálně 400, čtení: minimálně 400, celkem: minimálně 800
  • Nový SAT: Angličtina: 480
 • PTE - Pearsonův test angličtiny: minimálně 36

Stipendia

CWU nabízí různé stipendia všem svým budoucím i současným studentům v pregraduálních programech podle úrovně jejich úspěchu.

Mezinárodní stipendium studentů - budoucí studenti - částečné stipendium

Všichni studenti bakalářského studia mají na všech katedrách stipendium ve výši 65%.

Stipendijní stipendia zítřka - budoucí studenti - úplné stipendium

Cyprus West University potěšením nabízí plně financovaná stipendia mezinárodním studentům, kteří od září 2020 obdrželi podmíněný akceptační list ke studiu na způsobilém programu. Tento návrh stipendia je konkurenceschopný a stipendia udělujeme uchazečům, kteří se nejvíce setkávají nebo překračují kritéria pro stipendium. O stipendijním rozhodnutí rozhodne stipendijní komise a všechna rozhodnutí stipendijní komise jsou konečná. Stipendium bude snížení školného. Pokud obdržíte stipendium, bude váš poplatek upraven před přihlášením.

Program finanční pomoci - budoucí studenti

Program finanční pomoci určený pro vysoce kvalifikované vysokoškoláky s omezenými finančními zdroji. Poté, co jste byli přijati, můžete požádat o finanční grant, pokud splňujete následující požadavky: obdrželi jste přijímací dopis od přijímací kanceláře a máte omezené finanční zdroje.

Pokud máte nárok na program finanční pomoci, bude výše ceny záviset na vaší finanční potřebě a vaší akademické kvalifikaci. Granty se udělují bez ohledu na rasu, barvu, pohlaví, náboženství nebo národní původ.

Stáhněte si žádost o finanční pomoc pomocí níže uvedeného tlačítka, vyplňte ji a shromážděte všechny požadované dokumenty a odešlete je e-mailem naší Stipendijní komisi ( [email protected] ).

Termín: 31. srpna 2020

Stipendia TLS - potenciální studenti

Pokrývá 70%, 80%, 90% a 100% výuky, která je určena pro mimořádně úspěšné potenciální studenty. O stipendium požádáte kontaktováním našeho Stipendijního výboru ( [email protected] ).

Přihlášky jsou hodnoceny přijímací komisí mezinárodního studenta. Poznámka: Akademické stipendium zahrnuje (podzim a jaro semestry).

Délka stipendia: 4 roky v studijním programu a 1 rok v přípravném programu anglického jazyka (je-li vyžadován).

Termín: 31. srpna 2020

Akademická stipendia - současní studenti

Registrovaní vysokoškoláci, kteří studovali alespoň dva semestry a kteří dosáhli alespoň 3,00 kumulativního průměru bodů (CGPA) a 3,50 bodů v bodech (GPA), dostávají stipendium na akademické úspěchy CWU o 70% až 100% snížení jejich výuky. poplatky, v závislosti na jejich akademickém stavu.

Termín: 31. srpna 2020

Osnovy

Poplatek za studium programu

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • BPROF v operačním inženýrství výpočetní techniky
  • Budapest, Maďarsko
 • Bakalář v oboru výpočetní techniky
  • Villaviciosa de Odón, Španělsko
 • Bakalář technologie počítačového inženýrství (síťové systémy) s vyznamenáním
  • Kuala Lumpur, Malajsie