Keystone logo
英领国际学校

英领国际学校

英领国际学校

Úvod

Dalian英领国际学校založena v březnu 2010. Jedná se o bilingvní školu, která integruje čínské a západní mezinárodní vzdělávání. Škola poskytuje systematické mezinárodní vzdělávání od předškolního věku do 12. ročníku a multikanálový postupový model, který poskytuje studentům internátní a denní kurzy. vybrat. Věnujte pozornost všestrannému rozvoji studentů a kultivujte světové talenty s mezinárodní vizí. V žebříčku nejlepších 300 mezinárodních škol z hlediska konkurenceschopnosti v roce 2018 se LinkedIn umístil na 31. místě z 1028 mezinárodních škol v celostátním měřítku z hlediska konkurenceschopnosti pro další studium a na severovýchodě. Ve stejném roce byla ředitelka Liu Jian jmenována nejvlivnější cenou ředitelky mezinárodní školy za mimořádný přínos za mezinárodní vzdělávání v roce 2018.

Poslání a filozofie školy: pěstovat divoké a ušlechtilé lidi .

Poslání školy: pomáhat studentům rozvíjet vynikající a rozmanité dovednosti, utvářet nezávislé myšlenky a pěstovat ušlechtilé postavy, aby se zajistilo, že budou mít schopnost být šťastní bez ohledu na životní zkušenosti v nepředvídatelné budoucnosti.

Cíle školní hodnoty: pěstovat občany světa s mezinárodní perspektivou pro Čínu a pěstovat národní pilíře pro lepší Čínu .

LinkedIn je testovacím centrem A Levels, IGCSE, KS oficiálně autorizovaným britským úřadem pro zkoušku Edexcel . Číslo testovacího centra v Dalian je 92973. V roce 2018 bylo britským úřadem pro zkoušku AQA povoleno stát se zkušebním centrem: číslo testovacího centra je 96096. Shenyang Cooperative Campus byl také oficiálně schválen Amity Examination Bureau jako zkušební centrum, s číslem centra 93751.

Studenti mohou absolvovat zkoušky A Levels a IGCSE na LinkedIn a jejich skóre se může přímo vztahovat na více než 15 000 světově proslulých univerzit ve více než 130 zemích a regionech po celém světě, jako je Velká Británie, USA, Austrálie, Singapur, Kanada, Hongkong atd. Na středních školách se zahraniční studenti mohou také přihlásit na známé univerzity v Číně, včetně Tsinghua University a Peking University.

V současné době英领国际学校přibližně 150 čínských a zahraničních členů fakulty; mezi nimi je 50% zahraničních učitelů, 30% učitelů vracejících se a 20% bilingvních učitelů. Převážná většina učitelů jsou mistři a lékaři z prestižních zámořských škol se silným učitelským sborem .

Místa

  • Dalian

    辽宁省大连市现代服务业总部大厦14层E, , Dalian

    Otázky