Keystone logo
© Daytona State College Marketing
Daytona State College

Daytona State College

Daytona State College

Úvod

Zeptejte se kteréhokoli z našich studentů Daytona State College, proč si vybrali, a řeknou vám o našich nejlépe hodnocených programech a titulech, kvalitní fakulta a zaměstnanci, kteří se starají, bohatá akademická podpora, hladký přechod na univerzity, náš 12 vynikající bakalářské studijní programy, stejně jako zábavné aktivity na akademické půdě.

Jako student jedné z nejlépe hodnocených a nejrychleji rostoucích státních vysokých škol na Floridě, najdete bohatý vysokoškolský zážitek zaměřený na vás. Výzkum ukazuje, že studenti, kteří se zabývají dynamickými vysokoškolskými zkušenostmi, bývají úspěšnější, a vaše vzdělání ve státě Daytona půjde daleko za hranice vašeho kurzu.

Prostřednictvím našich mnoha studentských klubů a aktivit, můžete rozvíjet svůj talent a objevovat nové vášně a zároveň vytvářet jedinečné příležitosti pro přátelství, učení a vedení. Ponořte se do široké škály kulturních programů, včetně uměleckých exponátů, hraje, a hudební vystoupení. Jihovýchodní muzeum fotografie, nachází se na akademické půdě, patří mezi přední americká muzea věnovaná výhradně fotografii.

Ve středu kampusu, objevíte nádherné studentské centrum a jeho vybavení, životní příležitosti studentů a akademické podpůrné služby. Mezi studijní a podpůrné oblasti patří knihovna, Centrum psaní, počítačová laboratoř a Centrum akademické podpory. Po tom všem studiu, dát si pauzu, relaxovat a bavit se ve zbrusu nové koleji na akademické půdě, tělocvična, krytý bazén a fitness centrum.

Kromě našich vysoce kvalitních akademických programů a zábavných aktivit na akademické půdě, budete také blízko atrakcí střední Floridy, krásné pláže, a státní parky s kilometry stezek, abychom jmenovali alespoň některé. Oblast Daytona Beach je skvělým místem k pobytu, s vynikajícím celoroční klima, skvělá centrální poloha a spousta vidět a dělat.

Sečteno a podtrženo, studenti si vybírají stát Daytona, protože je to chytrá volba a nabízí plný vysokoškolský zážitek!

Vize

Daytona State College je hlavním zdrojem vzdělávání a odborné přípravy s cílem usnadnit individuální rozvoj a hospodářský rozvoj v krajích Volusia a Flagler.

Prohlášení o poslání

Daytona State College, komplexní veřejná vysoká škola, poskytuje přístup k řadě flexibilních programů od obohacování komunity až po maturitní titul, zdůraznění úspěchu studentů, zahrnující dokonalost a rozmanitost, stejně jako podpora inovací ke zlepšení výuky a učení.

Naše hodnoty

 • Komunita. Daytona State College Komunita zahrnuje naše studenty, fakulta, zaměstnanci a veřejnost, které sloužíme. Naše komunita je postavena na vzájemném respektu, efektivní a otevřená komunikace, a občanská odpovědnost.
 • Integrita. Stát Daytona usiluje o nejvyšší etické standardy ve všech oblastech provozu, včetně spravedlivého a důsledného zacházení se všemi členy komunity státu Daytona. Vysoká škola plně podporuje akademickou svobodu a právo intelektuálního pronásledování.
 • Dokonalost. Dosáhnout akademické dokonalosti, profesionalita, a kvalita ve všech programech a službách, které nabízíme, Stát Daytona využívá systém neustálého zlepšování založený na hodnocení, odpovědnost a zapojení do celé komunity.
 • Rozmanitost. Rozmanitost lidí, myšlení a vyjádření poskytuje energii a vitalitu procesu učení. Stát Daytona slaví jak originalitu, tak rozlišení jednotlivců a kultur, a zároveň oceňovat společné vazby, které nás spojují jako globální komunitu.
 • Inovace. Inovace a kreativita jsou klíčem k našemu růstu jako instituce, stejně jako růst a úspěch našich studentů. Stát Daytona se pyšní svou schopností přizpůsobit se rychle se měnícímu světu, hledání pozitivních a kreativních řešení výzev, kterým čelí.
 • Úspěch studentů. Neexistuje žádná hodnota důležitější než úspěch našich studentů. Naším hlavním cílem je poskytnout studentům dovednosti, znalosti a snahu uspět ve třídě, na pracovišti i v životě. Kromě tohoto úspěchu, doufáme, že našim studentům vštípíme celoživotní lásku k učení.

Strategické priority

 • Zajistěte akademickou dokonalost. Nabídněte kvalitní vzdělávací programy, které splňují potřeby akademické a neakademické pracovní síly v okresech Volusia a Flagler i mimo ně.
 • Zvyšte úspěch studentů. Zvyšte rozvoj studentů a akademickou podporu pro zvýšení výkonu studentů, zapojení a udržení.
 • Budujte komunitní partnerství. Rozšiřte a vytvářejte partnerství s obchodem, komunitní a vzdělávací organizace, které zvyšují poslání a vizi College.
 • Zdůrazněte institucionální účinnost. Zajistit efektivní a efektivní využívání zdrojů vysoké školy (fiskální, fyzické, lidské a technologické).

test

Místa

 • Daytona Beach

  West International Speedway Boulevard,1200, 32114, Daytona Beach

Otázky