Keystone logo
Delta State University

Delta State University

Delta State University

Úvod

Delta State University je veřejná instituce poskytující komplexní vysokoškolské a postgraduální vzdělávací programy přibližně 3 500 studentům zastupujícím všechny státy a 50 různých zemí. Desítky studijních programů na vysokoškolské úrovni poskytují vzdělávací příležitosti na vysokých školách umění a věd, obchodu a vzdělávání a na ošetřovatelské škole Roberta E. Smitha. Postgraduální programy na magisterském, vzdělávacím a doktorském stupni poskytují pokročilý výcvik v široké škále oborů.

Univerzita uznává svůj začátek jako vysoká škola učitelů a udržuje vynikající výsledky ve vzdělávání učitelů, přičemž pokračuje v rozšiřování nabídky v tradičních i jedinečných studijních programech. Od hlavních oborů, jako jsou umění, humanitní vědy a vědy, až po jedinečné programy, jako je komerční letectví, hudební institut Delta a národně uznávaný program geoprostorových informačních technologií, se univerzita zavázala uspokojovat vyvíjející se potřeby studentů, kterým slouží .

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Cleveland

    West Sunflower Road,1003, 38733, Cleveland

    Otázky