Keystone logo
DePauw University

DePauw University

DePauw University

Úvod

DePauw je místo, které přitahuje určitý druh člověka. Osoba s mnoha talenty a vůlí vést. Osoba, která najde úspěch v jakékoli roli nebo disciplíně, kterou hledá. Slibujeme malé třídy, inovativní výuku a důraz na svobodomyslnost a dialog. Je to příslib, který umožňuje studentům ovlivnit svět ještě předtím, než opustí kampus. Třicet procent studentů DePauw se zapojuje do výzkumu v reálném světě se členy fakulty a doporučujeme studentům, aby se během svého pobytu zde zúčastnili dvou nebo více stáží. DePauw se řadí mezi 10 nejlepších v oblasti vedení podniků a Fulbright Scholars. A 94 procent našich studentů má před absolvováním studia práci nebo plán absolvovat absolventský, servisní nebo stipendijní program. To je to, čemu říkáme neobvyklý úspěch.

DePauw je plně rezidenční vysoká škola svobodných umění, což znamená přelévání konverzací ze seminárního stolu do jídelny do studentského salonku. Studenti se vydávají na dobrodružství ve spolupráci se zaměstnanci a učiteli, členy místní komunity a absolventy a kolegy v koleji, vytvářejí celoživotní spojení a působivá partnerství, která často zasahují do jejich kariéry.

DePauw vás připraví na život smyslů a prostředků; umožňujeme vám připojit se k legiím absolventů, kteří jsou vůdci, které svět potřebuje. Mimořádní profesoři vás budou učit v malých vzrušujících třídách, žít a studovat s vrstevníky, jejichž rozmanitost obohacuje komunitu, a podporovat vás při plnění vašich akademických a zkušenostních vášní.

DePauw University rozvíjí vůdce, které svět potřebuje, prostřednictvím neobvyklého závazku k svobodnému umění.

Rozmanité a inkluzivní vzdělávací a životní zkušenosti společnosti DePauw, charakteristické svou pečlivou intelektuální angažovaností a globálními a zážitkovými vzdělávacími příležitostmi, vedou k životu smyslů a prostředků. DePauw připravuje absolventy, kteří podporují a vytvářejí pozitivní změny ve svých komunitách a ve světě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Greencastle

    South Locust Street,313, 46135, Greencastle

    Otázky