Keystone logo
Dillard University

Dillard University

Dillard University

Úvod

Since1869, Dillard University byla odhodlána poskytovat studentům kvalitní čtyřletého sedm svobodných umění. Dillard je plně akreditované soukromý, historicky černá univerzita. V roce 2010 US News & World Report zařadil mezi Dillard národa Top 10 HBCUs, založený na komplexních studiích vysokoškoláka. Dillard byl také udělen Top 10 žebříčku v roce 2010 liberální uměleckých škol v kategorii sociální mobilitu tím, že Washington Monthly.

Základním stavebním kamenem New Orleans Gentilly společenství, univerzity sedí na krásné a klidné 55-akr kampus, plný podpis živé duby a směsí historických budov a moderním zařízením.

Dillard studenti jít na některé z nejlepších vysokých škol na světě. Dillard má v současné době absolventy, kteří studují na Harvardu, Yale, Princeton, Johns Hopkins a London School of Economics, mezi ostatními. Dillard University je také jediná univerzita ve Spojených státech, která je partnerem nadace Melton. Dillard studenti, kteří se stali Melton Fellows účastnit se interkulturního vzdělávání, rozvoje vedení a globální výchovy prostřednictvím sympozií, cestování, on-line aktivit, grantů na projekty a sociální služby. Hostitelské země patří Čína, Chile, Německo, Indie a Spojené státy.

Dillard Přednosti:

V důsledku hurikánu Katrina, Dillard kompletně zrekonstruován a renovovaná 32 školního areálu budov a tři mimo areál obytné komplexy, a vybudovány dva nové LEED® * zaregistrované (LEED) budov: profesionální škol a stavba věd a Studentská unie a zdraví a wellness centrum. V roce 2010 Dillard vstoupili do partnerství s New Orleans Recovery School District na nový vzdělávacího programu pro učitele, které mohou revoluci vzdělávání učitelů v New Orleans a možná sloužit jako model pro programy po celé zemi. program v oblasti fyziky Dillard získal 1.800.000 $ pulzní laserový systém, který umožňuje studentům provádět výzkum absolventy vysokých škol. Dillard je velmi uznávaný ošetřovatelské program byl první svého druhu v Louisianě. Dillard nabízí 22 akademických majorů napříč sedmi odděleních a škol. Poměr student-fakulta Dillard je 11 ku jedné. Dillard University se může pochlubit jednou z mála divizí žákem úspěšnosti v národě, model, který se zaměřuje na nábor, udržení a podporu vysokoškoláků.

Absolventi Dillard představují širokou škálu vysoce úspěšných světových lídrů v oblastech od medicíny a práva, k vyššímu vzdělání a mezinárodního obchodu, k umění a zábavy.

Poslání a vize Posláním Dillard univerzity je produkovat absolventy, kteří vynikají, stávají světovými lídry, jsou široce vzdělaný, kulturně vědomi, a týká se zlepšení lidského stavu. Prostřednictvím vysoce personalizované a vzdělávání zaměřeného přístupu Dillard studenti jsou schopny splnit požadavky konkurenční různorodé, globální a technologicky vyspělé společnosti.

Strategických pilířů Dillard univerzita je

Dillard University bude premier soukromá univerzita vysokoškoláka v regionu a ve světě historicky černé vysoké školy a univerzity. Dillard univerzita bude expandovat selektivně do postgraduální studium, a to na svých nejlepších programů, které představují budoucí projekce potřeb pracovní síly. Dillard University zvýší a posílí svůj závazek a výrobu kvality, užitečný výzkum. Dillard univerzita bude vyluhovat globalizaci do svých osnov tak, že rozšiřuje svou působnost do dalších jazyků, kultur a zemí. Dillard univerzita bude demonstrovat odhodlání dosáhnout úspěchu všem studentům. Dillard univerzita bude rozvíjet studentů trénink vedení a obohatil vzdělávací příležitosti mimo vyučování nabídnout vyvážené prostředí jako součást vysoké školy zkušenosti. Dillard univerzita bude i nadále přitahovat a absolvovat talentované afroamerické studenty, zatímco přivítat ty z rozmanitého zázemí, kteří mohou mít prospěch z jedinečný zážitek nabízíme. Dillard univerzita bude demonstrovat odhodlání k technologiím jako předmět, učební pomůcka a opor vnitřních systémů, které jsou efektivní, spolehlivé a nákladově efektivní. Dillard University ukáže fiskální integrity a zavedení systému finanční a profesní odpovědnosti a stability. Dillard University budou realizovány na revitalizaci svého domova, New Orleans. Dillard univerzita bude rozvíjet a propagovat postupy ve vztahu k ekologizaci svého areálu a na podporu udržitelnosti životního prostředí. Dillard univerzita bude rozvíjet Gulf Coast Center veřejný pořádek.

Místa

  • New Orleans

    2601 Gentilly Boulevard, 70122, New Orleans

Otázky