Keystone logo
University of Dance and Circus, DOCH Cirkus
University of Dance and Circus, DOCH

Cirkus

Stockholm, Švédsko

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Cirkus

Bakalářský studijní program v cirkuse na DOCH využívá dovednosti a umělecké tradice jako základ, na kterém je možné budovat na vysoké úrovni technické a umělecké schopnosti v nových postupů. Nabízí poznatky o tom, a chápala, různé formy projevu v cirkusu. Je také zavede inovační procesy v metodách práce a vyjádřit se v úzkém vztahu k choreografii a divadelních umění. Po jejím úspěšném absolvování může student využít své umění s cílem přispět k rozvoji slovní zásoby hnutí cirkusu a na druhé straně může dokonce snad redefinovat umění tvořit sám.

&nbsp

V BA programu, děje se tak na dvou úrovních současně, a to především díky základní skupiny kázně učitelů, kteří spolupracují se studenty na denní bázi po celou dobu trvání programu, přináší bohaté zkušenosti jak technicky a umělecky prostřednictvím svých Unikátní pedagogické přístupy. V souvislosti s tím jsme se vytvořit silné a trvalé formy spolupráce s řadou jednotlivců a sítí jednotlivců jak v rámci národní a mezinárodní cirkusové aréně. Tito učitelé a významní umělci i vědci jsou velmi přítomné v studenta každodenní praxi. Prostřednictvím tohoto bohatého prostředí, jsou studenti průběžně vzhledem k tomu nástroje, které usnadňují možnost se vztahují k jednomu z vlastní činnosti v rámci uměleckého a společenského kontextu.

&nbsp

Nechceme vyškolit lidi pro požadavky dnes, ale spíše se zaměřujeme na to, co přijde.Naši studenti a jejich vize je výzvou pro současnost a změnit svět!

&nbsp

Vezměte prosím na vědomí, že bakalářský program v cirkuse má přiznání každý druhý rok. Další spuštění programu bude na podzim roku 2013. Veškeré informace a data týkající se žádosti budou zveřejněny na internetových stránkách DOCHs nejpozději do 15. prosince roku 2012.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bakalář výtvarných umění v hudebním divadle
    • Columbia, Spojené státy americké
  • Bakalář výtvarných umění v technickém divadle + řízení scény
    • Columbia, Spojené státy americké
  • Bakalář výtvarných umění v divadle
    • Fairfax, Spojené státy americké