Keystone logo
Drury University Multimediální produkce a žurnalistika dur
Drury University

Multimediální produkce a žurnalistika dur

Springfield, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Od dnešních tvůrců médií se očekává, že udělají všechno: fotografování, psaní, natáčení videí, grafický design, vývoj webu. Drury studenti to všechno dělají. S tímto školením naši absolventi pokračují v kariéře ve filmové tvorbě, zpravodajství a sportovním zpravodajství, video produkci, vývoji webu, public relations a správě sociálních médií.

Multimediální produkce a žurnalistika vystavuje vysokoškoláky řadě mediálních nástrojů a strategií pro profesionální svět. Jako součást univerzity svobodných umění je náš program s výrazným zaměřením na kritickou analýzu, etické standardy, stejně jako zpravodajství a psaní pro tištěné, vysílací a online mediální platformy. Studenti se také naučí kombinovat rozhlasovou a televizní produkci a programování s nejlepšími způsoby, jak využít sociální média ke spojení s publikem.

Drury University Specialisté v oblasti multimediální produkce a žurnalistiky získávají zkušenosti z reálného světa v televizním studiu Shewmaker Communication Center, ve studiích Carole Lambert Studios a v rozhlasové stanici FM. Vytvářejí také kreativní seniorský projekt a portfolio, které představují jejich úspěchy a růst během let v Drury.

Multimediální produkce a žurnalistika vyžaduje 40 kreditních hodin kurzu. Studentům se důrazně doporučuje, aby si během svého pobytu na Drury našli stáž. Před zápisem do následujících kurzů musí být splněny všechny prerekvizity.

Studenti by měli dokončit COMM 211 na začátku svého studijního programu.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bakalář multimediální technologie (Hons) v interaktivním multimediálním designu
    • Kuala Lumpur, Malajsie
  • Bachelor’s Degree in Sound and Image Engineering (Bilingual, Spanish)
    • Leganés, Španělsko
  • Bakalářský titul z oboru multimediálního inženýrství - vedlejší video hry
    • Barcelona, Španělsko