Keystone logo
Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Úvod

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) nabízí jedinečné vzdělání v oblasti designu ve formě čtyřletého bakalářského studia designu (BDes). Jako první svého druhu v regionu byly kurikulum DIDI vytvořeno ve spolupráci s Massachusetts Institute of Technology (MIT) a Parsons School of Design, a nabízí jedinečný program, pevně zakořeněný v designu-myšlení a kreativní řešení problémů.

Společnost DIDI otevřela své dveře na podzim roku 2018 a je soukromým neziskovým institutem designu.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubajský institut designu a inovací se domnívá, že budoucnost vzdělávání v oblasti designu je experimentální, transformativní, rušivá a mezioborová. Máme v úmyslu stát se školou volby pro příští generaci tvůrců změn, kteří budou koncipovat a vytvářet udržitelná řešení designu pro dnešní problémy ve prospěch zítřejší společnosti.

DIDI připravuje studenty, aby účinně reagovali na rychle se měnící svět s přenositelnými dovednostmi, které jsou návrhem mezioborové a řešení problémů. Vybavíme příští generaci tvůrců změn tak, aby design použili jako nástroj k vytvoření pozitivní změny. Naši studenti se učí vizuální gramotnosti a technologickým schopnostem vytvářet, formovat a vytvářet udržitelnou budoucnost. DIDI podporuje vznikající talent v oblasti designu v celém regionu prostřednictvím otevřeného přístupu a přístupu založeného na spolupráci, který si cení spolupráce a partnerství. Investujeme do integrovaných kurikulárních inovací a technologických experimentů.

  • DIDI vytváří vůdce a vlivníky 21. století.
  • DIDI poskytuje prvotřídní kurikulum a globální výzkum s cílem vytvořit novou generaci kvalifikovaných jedinců v regionu.
  • DIDI poskytuje nový ekosystém zážitků z učení.
  • DIDI poskytuje studentům mentorství a přístup k inkubační podpoře.
  • DIDI používá design jako nový jazyk změny.

137175_Studio.jpg

DIDI'S CAMPUS NABÍDKA PROSTOR KREATIVNÍM MINIMÁM, KTERÝM SE MÁ INSPIROVAT.

Areál DIDI poskytuje interaktivní a moderní pracovní prostory pro mladé designéry ve Spojených arabských emirátech, v samém srdci Design Quarter na d3.

Areál, který navrhl Foster + Partners, vytváří jedinečné vzdělávací prostředí pro studenty, aby mohli vychovávat a předvádět svou inovaci a kreativitu.

Prostor je uspořádán v „mega“ studiovém prostředí , spolu s prvotřídními zařízeními, což umožňuje vzájemnou spolupráci mezi designovými disciplínami, spojující studenty a fakulty v dynamickém prostředí.

ZA STUDIO

Studenti žijící v Dubaji budou mít záviděníhodný přístup k neuvěřitelnému kalendáři návrhových akcí, mezi něž patří Dubaj Design Week, Dubaj Design Days, Fashion-Forward a Sole DXB. Futuristické město Dubaj se může pochlubit zlatými plážemi, poušťmi a rostoucí uměleckou scenérií a pouliční kulturou.

Dubaj je futuristickým, multikulturním a bezpečným městem inovací, které vítá tvůrce změn zítřka.

Místa

  • Dubai

    Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor, , Dubai

Otázky