Keystone logo
Earlham College

Earlham College

Earlham College

Úvod

Earlham je národní vysoká škola svobodných umění, která má pověst vynikající výuky a přípravy studentů na to, aby ve světě udělali zásadní pozitivní rozdíl.

Intelektuálně náročné

Earlham studenti se starají o své vlastní učení a jsou připraveni na profesionální úspěch a přijetí do nejvyšších postgraduálních programů. Vybírají z více než 40 oborů studia a vyučují je oddaní profesoři. Třídy jsou malé, s bohatými příležitostmi k diskusi, vyšetřování a objevování.

Globálně zapojeno

Earlham se zavazuje přijímat studenty z celého světa. Naši studenti pocházejí z celého USA a asi 80 dalších zemí. Ve skutečnosti je Earlham podle US News and World Report na 6. místě mezi národními vysokými školami svobodného umění v největším procentu zahraničních studentů na koleji.

Společensky zaujatý

Earlhamští studenti mají smysl pro správu svých životů a věří v jejich sílu a odpovědnost změnit svět, podle vysokých škol, které mění životy: 40 škol, které změní způsob, jakým si o vysokých školách myslíte. Asi 30% dotázaných absolventů uvedlo, že většina jejich práce byla zaměřena na sociální změny.

134023_90755999_10157509591308167_8872206499892428800_o.jpg

Budoucí režie

Earlham se řadí na 29. místo mezi 1 306 amerických vysokoškolských institucí pro procento absolventů, kteří pokračují v získávání titulu Ph.D. V biologických vědách se řadí mezi 9.341 institucí. Padesát procent Earlhamových absolventů začíná do 10 let od ukončení studia.

Několik úspěchů absolventů za posledních pět let

Vstupné na:

 • Columbia University
 • Univerzita v Georgetownu
 • Harvardská Univerzita
 • Univerzita v Chicagu
 • Michiganská univerzita
 • University of Oxford (UK)
 • Univerzita v Uppsale (Švédsko)

Služba pro programy jako:

 • Americorps
 • Město rok
 • Mírové sbory
 • Dobrovolná služba Quaker
 • Učte pro Ameriku
 • Učit svět

Kariéra jako:

 • Rezidentní lékař, Barrowův neurologický ústav
 • Vlastník / CEO, NetStuffers LLC
 • Ředitel programů, Junior Achievement
 • Geolog, Michiganský stát
 • Koordinátor mezinárodních vztahů, město Osaka
 • Biochemist, BP Biofuels
 • Galerie Assistant, Art School ve starém kostele

Podpora výzkumu nebo humanitární práce od:

 • Carnegie Endowment
 • Davis projekty pro mír
 • Fulbright Grant
 • Cena za veřejnou službu Huntington
 • Pre-doktorské stipendium Národní vědecké nadace
 • Rotary mezinárodní mírové společenství
 • Watsonovo společenství

Prohlášení o poslání

Posláním Earlham College , nezávislé, rezidenční vysoké školy, je poskytovat nejkvalitnější vysokoškolské vzdělání v oblasti svobodných umění, včetně věd, formované odlišnými perspektivami Náboženské společnosti přátel (Quakers).

Základní víra přátel je, že veškerá pravda je Boží pravda; Earlham tak zdůrazňuje snahu o pravdu, kdekoli to pronásledování vede; nedostatek donucení, umožňující důkazy vést toto hledání; respektování svědomí druhých; otevřenost nové pravdě, a proto ochota hledat; pravdivost, přísná integrita při řešení skutečností; aplikace toho, co je známo zlepšování našeho světa.

Earlhamovo poslání vyžaduje výběr vynikajícího a pečlivého učitele, který se zavázal vytvářet otevřené, kooperativní a učící se prostředí, aby poskytoval vzdělání nejvyšší kvality. Vysoká škola zajišťuje nepřetržitou podporu a rozvoj této fakulty.

Proces učení a učení v Earlhamu je formován pohledem na vzdělávání jako proces probuzení „učitele uvnitř“, aby se naši studenti stali celoživotními studenty. Studenti v Earlhamu jsou povzbuzováni, aby byli aktivními a zapojenými studenty.

Vysoká škola poskytuje studentům a fakultám rozsáhlé možnosti, jak spolu navzájem komunikovat jako osoby, učit se jeden od druhého v družstevní komunitě, jejíž důležitým aspektem je kolaborativní výzkum studentů a fakult.

Na Earlham College je toto vzdělávání prováděno s ohledem na svět, ve kterém žijeme, a na zlepšování lidské společnosti. Vysoká škola se snaží vzdělávat morálně citlivé vůdce pro budoucí generace.

Earlham proto zdůrazňuje globální vzdělání, mírové řešení konfliktů, rovnost osob a vysoké morální standardy osobního chování.

Vedení a správa

Earlham podporuje otevřenou účast fakulty, administrativy, studentů a zaměstnanců na procesech správy a řízení. V souladu s naším dědictvím Quaker hledáme otevřené konzultace a otevřené myšlenky během konzultací a expertních výborů a skupin, abychom při rozhodování jednali konsensem.

Anne M. Houtman, významná vychovatelka, vědkyně, autorka a vedoucí vysokoškolského vzdělávání, se 1. července 2019 stala 20. prezidentem Earlham College a Earlham School of Religion.

Houtman přišla k Earlhamovi z technologického institutu Rose-Hulmana, kde působila jako provost a viceprezidentka pro akademické záležitosti. Je držitelkou doktorátu na Oxfordské univerzitě v zoologii a magisterského titulu z antropologie na UCLA. Získala bakalářský titul z oboru Pomona College. Houtman je Quaker a je první žena, která slouží jako prezident Earlham.

Dříve působil jako děkan školy přírodních věd, matematiky a inženýrství na Kalifornské státní univerzitě v Bakersfieldu a jako vedoucí a profesor na Thomas of Gosnell School of Life Sciences na Rochester Institute of Technology. Na začátku své kariéry zastávala fakultní pozice na kalifornské státní univerzitě Fullerton, na univerzitě v Soka a na vysoké škole Knox College. Je autorkou četných učebnic a článků o vědeckých a pedagogických tématech. Houtman je v současné době správcem College College.

Areál a historie

Earlhamův 800 akrový areál zahrnuje Earlham College a Earlham School of Religion. Přibližně 1200 studentů vysokých škol nazývá tento školní areál stínem svůj domov.

Na akademické půdě studenti a návštěvníci objeví 600 akrový úsek lesů, potoků, rybníků, starých polí a prérií používaných pro vědecký výzkum a rekreaci. Další vědecké oblasti jsou vyčleněny pro vědecký výzkum, včetně lesa se starým růstem a skalní rezervace.

V současné době žije 94 procent studentů v kampusu v jedné z osmi kolejí nebo ve více než 20 tematických a přátelských domech.

Mezi lety 1998 a 2014 Earlham rozšířil, zrekonstruoval a postavil hlavní budovy kampusu - včetně akademických, kolejí a atletických zařízení - což představuje investici přes 40 milionů dolarů.

134022_90815454_10157509591058167_3866652799097896960_o.jpg

Areál pozadí

Earlhamův historický začátek v Richmondu v Indianě je zakořeněn ve Velké migraci kvakerů z východních Spojených států v první polovině devatenáctého století. Původně koedukační „vybraná“ škola, otevřená pouze přátelům, do roku 1865 škola přijala non-kvakerské studenty a v roce 1886 najala svého prvního nekvakerského profesora. Dnes se identifikuje asi 11% Earlhamovy fakulty a 12% jejích studentů jako kvakeri.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Richmond

  National Road West,801, 47374, Richmond

Otázky