Keystone logo
Earlham College Bakalář v oboru ekonomie
Earlham College

Bakalář v oboru ekonomie

Richmond, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48 241 / per year *

Na kampusu

* Pokoj, jídlo a další poplatky nejsou zahrnuty.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přehled

Economics at Earlham seznamuje studenty s teoretickými a empirickými nástroji ekonomické analýzy. Naši studenti rozvíjejí a zdokonalují dovednosti potřebné k provádění nezávislého výzkumu.

Naše fakulta se angažuje lokálně i mimo studium od Richmondova programu eliminace letů po spolupráci na projektu spolupráce GLCA, který sleduje ekonomické, společenské a zahraniční otázky v Indii.

Náš interdisciplinární přístup rozšiřuje perspektivy a zkušenosti studentů. Mezi vaše spolužáky budou patřit studenti z Earlhamských environmentálních studií, mezinárodních studií, podnikání a řízení neziskových organizací a programů Mír a globální studia.

Hlavní body

Můžete cestovat do zahraničí a zúčastnit se našeho londýnského programu, často vedeného členem fakulty

Ekonomické společnosti pokračují v dalším studiu na řadě předních univerzit, včetně Brown, Duke, Harvard, Michigan, Minnesota, Severní Karolína, Virginie a Yale.

Jiní dosáhli úspěšné kariéry v oblasti poradenství, bankovnictví, vlády, soukromého neziskového sektoru a výuky. Mezi zaměstnavatele našich absolventů patří E-Trade Financial, US Census Bureau a Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj.

Zvláštní příležitosti k učení

Naši profesoři se studenty pravidelně vedou výzkumný projekt studentů fakulty Ford / Knight.

Profesor ekonomie Rajaram Krishnan obdržel grant AsiaNetwork / Freeman Foundation na výzkum se studenty v Singapuru a Číně.

Naši studenti absolvovali mimo jiné stáže v bankách, investičních společnostech, kanceláři starosty a Mezinárodním úřadu pro migraci.

Studijní plán

Požadavky na všeobecné vzdělávání

Katedra nabízí dva kurzy, které splňují součást abstraktního zdůvodnění požadavku analytického zdůvodnění, ECON 101 a 103; a jeden kurz, který splňuje tuzemskou složku Perspektivy požadavku rozmanitosti, ECON 345. Katedra také nabízí příležitostný Earlham seminář.

Hlavní ekonomika

Studenti se zaměřením na ekonomii mají minimálně 36 kreditů. Všichni velitelé musí absolvovat následující kurzy, které celkem 24 kreditů:

 • ECON 101 Úvod do makroekonomie
 • ECON 103 Úvod do mikroekonomie
 • Statistiky ECON 204 pro ekonomiku
 • ECON 301 Středně pokročilá makroekonomika
 • ECON 303 Intermediate Microeconomics
 • ECON 305 Econometrics
 • ECON 310 Dějiny ekonomického myšlení
 • ECON 488 Senior Capstone

Kromě toho musí velké společnosti absolvovat další čtyři vyšší ekonomické kurzy (čísla 300 nebo vyšší) v celkovém počtu 12 kreditů. Na úrovni 400 nesmí být více než 2 z těchto 12 volitelných kreditů.

Kvantitativní major

Studenti sledující kvantitativní obor v ekonomii mají minimálně 38 kreditů. Všichni velitelé musí absolvovat následující kurzy, které celkem 32 kreditů:

 • ECON 101 Úvod do makroekonomie
 • ECON 103 Úvod do mikroekonomie
 • Statistiky ECON 204 pro ekonomiku
 • ECON 205 Matematické základy pro ekonomii
 • ECON 308 Kvantitativní střednědobá makroekonomie
 • ECON 309 Kvantitativní intermediární mikroekonomie
 • ECON 305 Econometrics
 • ECON 306 Aplikovaná ekonometrie
 • ECON 313 Teorie her
 • ECON 488 Senior Capstone

Kromě toho musí společnosti Kvantitativní ekonomie absolvovat další dva kurzy ekonomie vyšší úrovně (čísla 300 nebo vyšší) v celkovém počtu šesti kreditů.

I když to není vyžadováno, studenti z oboru kvantitativní ekonomie, kteří mají zájem o postgraduální studium v oboru ekonomie, se důrazně vybízejí k tomu, aby se na katedře matematiky zabývali výpočty A, počet B, úvod do důkazů, multivariační, lineární algebra, diferenciální rovnice a matematická statistika.

Následující zásady se vztahují na oba hlavní ekonomické subjekty:

 • Studenti mohou převést pouze tři kurzy v celkovém počtu devíti kreditů na svého majora.
 • ECON 301, ECON 303, ECON 305, ECON 306, ECON 308, ECON 309, ECON 310 a ECON 313 musí být přijaty na Earlham - kurzy nesmí být převedeny a nahrazeny těmito kurzy. V případě, že student některý z těchto kurzů absolvuje ve svém seniorském roce a neuspěje, může požádat katedru, aby absolvovala rovnocenný kurz na jiné vysoké škole nebo univerzitě. Převod těchto kreditů však musí spadat pod devět výše uvedených úvěrových omezení.
 • Ekonomičtí velitelé musí mít ve svém seniorském roce bydliště, aby mohli absolvovat ECON 486 a ECON 488. Pouze pokud student plánuje promoci za méně než čtyři roky, může vzít ECON 486 a ECON 488 během třetího roku, přesto musí splňovat všechny předpoklady?
 • Studenti, kteří neuspějí v ECON 486 v podzimním semestru, mohou požádat katedru o opakování ECON 486 v jarním semestru a následující práci na podzim absolvovat diplomovou práci Senior Capstone. Udělení takového ujednání bude provedeno případ od případu. Student nesmí požádat o přijetí ECON 486 poprvé v jarním semestru.
 • Dokončení AP zkoušky nebo úrovně IB A v ekonomice nenahrazuje úvodních kurzech katedry.
 • Studenti mohou získat kredit vůči hlavnímu za kurzy přijaté mimo studijní programy mimo areál, když by se kurzy započítávaly k hlavnímu, pokud by byly nabízeny v areálu. Vzhledem k tomu, že mimoškolní kurzy se velmi liší v jejich požadavcích a kvalitě, bude muset katedra prohlédnout osnovy kurzu poté, co se student vrátí z mimoškolního programu, aby určila, zda se kurz počítá k hlavní ekonomii.

Menší

Studenti, kteří získali ekonomický titul Minor, musí získat minimálně 18 kreditů. Následující kurzy, u kterých je požadováno celkem devět kreditů od všech nezletilých osob:

 • ECON 101 Úvod do makroekonomie
 • ECON 103 Úvod do mikroekonomie
 • Statistiky ECON 204 pro ekonomiku

Kromě toho musí nezletilí získat devět volitelných kreditů v kurzech ekonomie, jejichž počet je 200 nebo vyšší. Student může na Minor převést v jednom kurzu až tři kredity.

Mezinárodní přijímací řízení

Globální vzdělávací komunita

Earlhamovo vzdělání, zakořeněné v Quakerových hodnotách rovnosti, spravedlnosti, respektu a spolupráce, vytváří nekonečnou touhu vidět svět jinak a přinášet změny. Earlham vás připravuje na výzvy a rozhodnutí vaší kariéry na vysoké škole a na život po skončení školy.

Jako mezinárodní student hrajete klíčovou roli při přivedení světa do Earlhamu. Uznáváme a vážíme si různých perspektiv, které s sebou přinášíte a jak mohou obohatit zážitky ve třídě i mimo ni.

Zahraniční studenti tvoří přibližně 21% z celkového počtu studentů v Earlhamu. Náš dynamický kampus zahrnuje více než 200 zahraničních studentů, fakult a jazykových asistentů z více než 60 zemí.

Těšíme se, až vás uvítáme do kampusu!

134021_90849194_10157509590788167_8445572202786455552_o.jpg

Standardizovaná testovací skóre

Všichni mezinárodní žadatelé požadují standardizované výsledky testů.

Pokud angličtina není vaším primárním jazykem, musíte složit zkoušku angličtiny a splnit požadovaná kritéria. Můžete také zadat skóre SAT nebo ACT, abyste zvýšili svou konkurenceschopnost pro přijetí a za stipendium.

Pokud je vaším primárním jazykem angličtina, můžete místo zkoušky anglickou kvalifikací zadat vaše skóre SAT nebo ACT.

Aktuální akceptované testy a minimální požadované skóre jsou:

Test Požadované Doporučeno
SAT - EBRW 400 600
ACT - čtení 20 26
TOEFL - celkem 80 92
IELTS - celkem 6.0 7,0
Duolingo - celkem 105 115
GTEC - celkem 1192 1255
ISE - celkem ISE II zásluhy ISE III Pass

I když chápeme mnoho problémů, které se vyskytují při standardizovaném testování, současná registrace Earlhamu v SEVIS vyžaduje dodržování těchto požadavků na skóre testu. SEVIS je studentský a burzovní návštěvnický informační systém používaný ministerstvem zahraničí jménem ministerstva vnitřní bezpečnosti (jinými slovy důležité americké vládní agentury). Mezinárodní poradci pro studenty proto musí při přípravě I-20 (dokument potřebný k žádosti o studentské vízum) pro přijatého studenta použít výsledky testů k prokázání akademické připravenosti a znalosti angličtiny.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky

Podobné kurzy