Keystone logo
East-West University

East-West University

East-West University

Úvod

East-West University má mezi institucemi vysokoškolského vzdělávání v Chicagu a regionu jedinečné místo. Východ-západ má jedno z nejvyšších procent mezinárodních studentů ze všech maturitních škol v zemi.

Naším posláním je usilovat o excelenci prostřednictvím relevantního, efektivního a pohodlného vzdělávání - stejné vzdělávací příležitosti pro všechny rasové, etnické a sociálně-ekonomické skupiny; Programové nabídky svobodných umění a věd a profesní vzdělávání související s prací a kariérou zaměřené na ekonomiku služeb moderní doby; Služba lidstvu s globální, multikulturní a na budoucnost zaměřenou perspektivou.

East-West University vzdělává studenty k účasti v globální společnosti. Univerzita, která je průkopníkem v rozmanitosti, otevírá dveře akademických a intelektuálních příležitostí studentům různého původu, etnických skupin a náboženství. Členové fakulty zapojují studenty do pečlivého studia a výzkumu a studenti doplňují své zkušenosti z výuky o zkušenosti z profesionálního prostředí.

Univerzita je založena především za účelem uchování a rozšíření, integrace a přenosu znalostí o lidských bytostech týkajících se sebe, vesmíru a jejich Stvořitele. Ve svých absolventech se snaží rozvíjet moudrost odvozenou z lidského dědictví, ducha zkoumání, který vede k objevu, a smysl pro odhodlání, který se utrácí ve službách lidstva. Inspiruje studenty, aby usilovali o přirozené a nadpřirozené pravdy, a pohltili nutkání žít plnější a plodnější život.

Místa

  • Chicago

    South Michigan Avenue,816, 60605, Chicago

    Otázky