Keystone logo
Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Úvod

o EMU

Emu vzdělávání pomáhá studentům objevovat jejich smysl života a připravit, aby se rozdíl pro společné dobro doma i po celém světě. HMU přísné akademici zdůraznit jeden na jednoho vztahy s profesory, cross-kulturní povědomí, péče o stvoření a službě druhým.

EMU nabízí bakalářské, magisterské a seminární programů z hlediska Mennonite Anabaptist v nádherném prostředí v krásném údolí Shenandoah.

Studenti se kurzy na našem hlavním kampusu v Harrisonburg, Virginie; v naší Lancaster, Pennsylvania místě; on-line; a po celém světě prostřednictvím našich dobře známých cross-kulturní program.

Ten správný rozměr

EMU je dost malý na to, že můžete snadno poznat spolužáky a fakulty v různých programech. Profesoři jsou mentoři, kteří vás osobně znají a poradí vám v poměru 1: 1. Můžete se zapojit do různých aktivit, jako jsou divadla, Sdružení vlády Student, ministerstvo školního areálu, intramurálními nebo meziuniverzitních sportech, hudbě a sborem. Všichni tito poskytují příležitost dozvědět se více o sobě a rozvíjet cenné zkušenosti pro budoucí životopisu.

Svobodná umění

Jako vysokoškolský student, bez ohledu na svou hlavní, budete těžit z hodnoty pokrokovým uměleckým vzděláním. Zaměstnavatelé a postgraduální studium ocenit žadatelům liberálním založení uměleckého vzdělávání, protože jsou dobře zaoblené kritických myslitelů a řešit problémy, které měly širokou expozici na otázky a nápady z několika disciplín a společnosti.

Život po Graduation

absolventi EMU vydělávají více než jisté míry - zjistí jejich smysl života a vést organizace, které slouží pro společné dobro. EMU absolventi jsou úspěšní podnikatelé, reflexní praktici a profesionály. Tisíce měly významný dopad s mezinárodními servisních agentur, jako je ÚV Mennonite a Mennonite katastrof služby kromě jiných denominationally bázi i světských servisních programů.

EMU alumna Leymah Gboweeová je jednou ze tří žen udělena Nobelova cena za mír 2011. Leymah začal svou cestu v EMU s naší světově proslulý Summer Mírové Ústavu a pokračoval vydělat mistrů v transformaci konfliktů.

Téměř 90% z EMU grady, kteří reagovali na absolventy průzkumů našel práci ve svém oboru do jednoho roku od ukončení studia. Zaměstnavatelé najímat absolventy na všech úrovních EMU, protože jejich silné morálky a hodnot, úcta k druhým, touha, aby se rozdíl, komunikaci a kritické myšlení a sebevědomí. Přečtěte si více o vysokoškoláka úspěchu po ukončení studia.

Co je to Mennonite?

Nejsou obeznámeni s mennonity? Menonité patří do historických mírových kostelů. Mnoho EMU studenti pocházejí z Mennonite tradice víry, ale většina EMU studentů pochází z jiných tradic víry. Desítky náboženských skupin jsou zastoupeny na akademické půdě z celého světa. Že rozmanitost umožňuje cross-kulturní setkání na akademické půdě a ve třídách.

Virginie a Pensylvánie

EMU má hlavní kampus a místo v Lancasteru, Pennsylvania, nabídne třídy v místech mimo lokalitu v obou Pennsylvania a Virginie, a nabízí mnoho tříd (a dva stupně) online. Ať už jste v naší krásné areálu v Shenandoah Valley (Harrisonburg, VA) - v blízkosti dvou národních lesů a Shenandoah národního parku - v našich prospívajících učebnách v Lancaster, PA, nebo v kostele ve Filadelfii, všimněte si, pohostinství a komunita, která je k EMU tak důležité.

EMU je přesvědčen, ...

sdílené základní hodnoty HMU jsou jádrem křesťanské univerzitě jako žádný jiný. Naše vysokoškolák, absolvent, semináře a další programy připravují studenty sloužit a vést po celém světě.

Global Community a Cross-kulturní vyspělost

Žijeme ve stále více propojeném světě. Zde jsme se sami sebe ptát, jak naše volby ovlivní ostatní po celém světě.

Náš známý cross-kulturní program - více než tři desetiletí staré - je jedním z nejsilnějších cross-kulturní studijních programů v zemi. Je součástí toho, co dělá EMU křesťan univerzita jako žádný jiný.

Cross-kulturní studie - vždy s veteránem fakulty a zaměstnance - je podmínkou pro EMU studenty. Někteří se účastní třítýdenních programů v místní komunitě nebo k většímu Severní Americe. Některé strávit semestr v městském Washingtonu, DC, která se účastní zajímavých stáží. Jiní strávit semestr v jiné části světa, často na Středním východě, ve střední a východní Asii, Latinské Americe nebo Africe.

Když jste cestoval do Střední Ameriky, navštívil fazole pole kávy, a zůstal s bojující zemědělci, začnete chápat celkový obraz. Nebo když vaše cross-kulturní studie se dostanete do jihoafrické černošské čtvrti Soweto se dozvědět o historii a doznívající dopady apartheidu první ruky, váš smysl pro vcítění se prohloubil, spolu s pochopením naší propojeném světě.

Udržitelnost a Stewardship

EMU byl praktikující udržitelnost dlouho předtím, než "zelené" se stala trendy. Naše energeticky úsporné budovy jsou jedny z nejlepších výsledků vysokoškolských zařízení v zemi.

Naše sluneční pole na střeše Hartzler knihovna byla největší Solární zařízení ve stavu Virginie, kdy byl instalován v roce 2010. Náš kampus zahrada nabízí vyrábět pro jídelny; kompostovatelný odpad z jídelny krmí do zahrady. Udržitelnost je vetkána do osnov na mnoha úrovních.

Víra a Fellowship

Víra je důležité v EMU. Všichni jsme cestovali společně - i když můžeme mít různé cesty - k prohloubení naší víry, učení, jak bychom mohli žít, že den víra na den, a dosáhl akademické a profesní cíle.

Asi třetina z vysokoškolského studenta těla je Mennonite. Desítky vyznání a víry tradice a více než 30 národností, jsou součástí rodiny EMU.

Některé ze způsobů, jak vysokoškolští studenti se připojují ke Kristu na akademické půdě zahrnují: kaple celý týden neděli večer oslav, uctívání přes hudbu, biblické hodiny v kolejích a modlitby partnery ochotné podporovat vás v celém svém rok. Ostatní studenti nyní jsou součástí sítě dospělých studentů, kteří sdílejí podobné hodnoty a cíle.

Service ostatním

Natáhl ruku s ostatními je důležité. V EMU, budete podílet na obecně prospěšných prací a možná i najít to život mění. Mnoho absolventů dělat dobrovolnou službu po dobu jednoho roku nebo déle po ukončení studia, nebo dokonce na celý život skrze církevní ministerstvu a v jiných profesích služeb.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Harrisonburg

    Eastern Mennonite University 1200 Park Road, 22802 , Harrisonburg

  • Lancaster

    Eastern Mennonite University 1846 Charter Lane, 17601, Lancaster

    Otázky