Keystone logo
Eastern Nazarene College

Eastern Nazarene College

Eastern Nazarene College

Úvod

Eastern Nazarene College je plně akreditovaná křesťanská vysoká škola svobodných umění a člen Rady pro křesťanské vysoké školy a univerzity (CCCU) s přibližně 1 000 studenty rozdělenými do rezidenčních vysokoškolských, postgraduálních programů a programů pro dospělé.

Uhnízděný v rezidenční čtvrti pár minut od centra Bostonu, malebný areál univerzity v Nové Anglii je oknem do světa. Zatímco naše fakulta je lídrem ve svých oborech a aktivně se podílí na publikování a výzkumu, věnuje se výuce a mentorování studentů v pečujícím, duchovně informovaném a akademicky podporujícím prostředí.

Studentům se doporučuje, aby v rámci svého vzdělávání cestovali, zapojili se do projektů služeb a účastnili se zkušeností ze stáží. Studenti jsou prostřednictvím svých lekcí, pracovních zkušeností v Bostonu a misijních cest po celém světě vyzváni, aby otevřeli své mysli a srdce a připravili je na celoživotní smysluplnou práci a službu pro náš národ a svět.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Quincy

    East Elm Avenue,23, 02170, Quincy

    Otázky