Keystone logo
Edinboro University

Edinboro University

Edinboro University

Úvod

O Edinboro University

Edinboro University je odhodlána Edinboro University akademikům a ve všech aspektech života v areálu. Zážitek pro úspěch studentů, komplexní katalog nabídek a podpůrné, ale náročné akademické prostředí definují zkušenosti EU.

Edinboro University je jedním z nejvýznamnějších středisek učení a výzkumu v Pensylvánii. Uznaní umělci, zdravotníci, animátoři Disney a Pixar a vůdci v oblasti obchodu, vzdělávání, trestního soudnictví a mnoha dalších oblastech si vybudovali základy svého úspěchu v EU. Velikost třídy je malá a vyučuje ji mezinárodně uznávaná fakulta, z nichž 90 procent z nich má v oboru obor terminály a nabízí studentům přizpůsobené a kvalitní vzdělání, které potřebují k úspěchu.

Univerzita se vyznačuje skutečnou odhodláním k úspěchu studentů, slibuje pozornost, pečlivým poradenstvím a nejmodernějšími zařízeními nezbytnými k tomu, aby studenti dosáhli svých cílů a překonali vlastní očekávání.

EU, která byla založena v roce 1857 jako soukromá učňovská škola pro učitele, se stala největší a nejkomplexnější institucí vysokoškolského vzdělávání v severozápadním Pensylvánii. S živou komunitou kampusu, více než 100 oblastmi akademického studia, premierovým komplexem studentů v této oblasti, četnými kluby a organizacemi, národně uznávanými službami pro studenty s tělesným postižením, atletikou NCAA, divadelním uměním, prosperující řeckou životní scénou a 65 000- person alumni network, Edinboro University se zavazuje poskytovat nejvyšší možnou kvalitu, nejdostupnější vysokoškolské, postgraduální a společné kurikulární vzdělávání.

Edinboro University nediskriminuje ve svých vzdělávacích programech nebo činnostech na základě pohlaví, pohlaví nebo sexuální orientace. Hlava IX pozměňovacích návrhů z roku 1972 a některé další federální a státní zákony zakazují diskriminaci na základě pohlaví, pohlaví nebo sexuální orientace v zaměstnání, jakož i všech vzdělávacích programů a činností provozovaných univerzitou (zapnuto i vypnuto) kampus) a chrání všechny lidi bez ohledu na jejich pohlaví nebo genderovou identitu před sexuální diskriminací, která zahrnuje sexuální obtěžování a sexuální násilí.

Fakulta

 • 312 pedagogická fakulta na plný a částečný úvazek
 • Poměr 15 ku 1 student-schopnost

Zápis

 • 4 834 zapsaných celkem
 • 3 572 vysokoškoláků
 • 1 212 studentů prvního ročníku
 • 1 262 postgraduálních studentů

Campus

Umístil v Edinboro, Pennsylvania

43 budov na 585 akrech

Pět akrové jezero, otevřená pole a lesy

Nejmodernější učebny a laboratoře

Nabízené stupně

Přidružený pracovník v oboru technologie, přidružený pracovník v oblasti strojírenské technologie, přidružený pracovník vědy, bakalář umění, bakalář umění, bakalář vědy, bakalář vědy ve vzdělávání, bakalář vědy v ošetřovatelství, bakalář vědy v umělecké výchově, magister umění, mistr výtvarných umění, mistr vzdělání, mistr vědy, mistr vědy v ošetřovatelství, mistr sociální práce, lékař ošetřovatelské praxe.

Nabízené programy

 • 112 bakalářských studijních programů
 • 18 postgraduálních studijních programů
 • 12 přidružených studijních programů
 • 15 certifikátů

119648_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Atletika

17 různých sportů plus basketbal pro vozíčkáře a eSports: pánský basketbal, běžky, fotbal, plavání, tenis, trať, zápas a basketbal pro vozíčkáře; dámský basketbal, běh na lyžích, lakros, fotbal, softball, plavání, tenis, trať, indoor track a volejbal.

Bojoví skoti soutěží na Pensylvánské státní atletické konferenci (PSAC) a Národní kolegiální atletické asociaci (NCAA), divizi I (wrestling) a II.

Charta

Edinboro University je veřejná, regionální a komplexní univerzita.

Mise

Posláním Edinboro University je rozvíjet studenty osobně, intelektuálně a profesionálně, aby se stali přispívajícími občany do společenství i mimo něj.

Vidění

Díky vynikajícím programům a službám pro neustále se měnící společnost bude Edinboro University první volbou mezi studenty, zaměstnavateli a komunitou.

Hodnoty

Edinboro University udržuje přívětivou kulturu přijetí a sounáležitosti a je odhodlána:

 • Podpora uznání za učení jako celoživotní proces
 • Podpora komunity, která si váží integrity, odpovědnosti, respektu a inkluzivity
 • Podpora inovací, tvořivosti, zkoumání a reflexe

Zvyšování kvality ve všech aspektech soudržné univerzitní zkušenosti

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Edinboro

  Edinboro university 219 Meadville Street Edinboro, Pennsylvania 16444, , Edinboro

Otázky