Keystone logo
Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Úvod

o EIBFS

Byla založena v roce 1983, Emirates Institut pro bankovní a finanční studia (EIBFS) nabízí vzdělávací programy světové třídy, školení a spřízněné služby v oblasti bankovnictví a financí v jeho třech nejmodernějších areálů strategicky umístěných v Sharjah, Abu Dhabi a Dubaj , Zavazuje k iniciativě Emiratisation, EIBFS podporuje státních SAE tím, že poskytuje špičkové tréninkové zázemí a povzbudivý kariérní růst v sektoru bankovnictví a finančních služeb.

EIBFS byl globálně integrován s různými vedoucími ústavů a ​​univerzit na světě přinést a nabídnout to nejlepší programy a kurzy v oblasti bankovnictví a financí do SAE.

EIBFS učinila významné příspěvky k životu a kariéry tisíců studentů a profesionály v oblasti domény bankovnictví a financí s podporou svých vysoce kvalifikovaných, kvalifikovaných a zkušených akademiků a firemních lektorů.

EIBFS byl svědkem významný růst v průběhu let, zejména v počtu studentů a stážistů, akademických a vzdělávacích programů, kampusy míst, fakulty a zaměstnance, absolventy a různých jiných dimenzích.

Každý rok se ústav vítá tisíce studentů a učňů z celé SAE vzdělávat, cvičit a nabízejí širokou škálu bankovních a finančních možnostech vzdělávání podporované nejlepší výzkumné třída, odborných znalostí, programů a zařízení.

Místa

 • Dubai

  EIBFS Dubai Campus Dubai International Academic City Al Ruwayyah 2 Opposite Zayed University, 341400, Dubai

  • Abu Dhabi

   EIBFS Abu Dhabi Campus Al Moroor Street Next to the Emirates Centre for Strategic Studies and Research , 7108, Abu Dhabi

   • Sharjah

    EIBFS Sharjah Campus Opposite Sharjah Immigration & UAE Central Bank , 4166, Sharjah

   Otázky