Keystone logo
Elizabethtown College Bakalář vědy - biochemie a molekulární biologie
Elizabethtown College

Bakalář vědy - biochemie a molekulární biologie

Elizabethtown, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Titul v biochemii a molekulární biologii z Elizabethtown College pomáhá studentům integrovat perspektivy chemie a biologie. Klíčem našeho přístupu je přimět studenty k integraci chemie a biologie při řešení vědeckých problémů! Rozvojem a dolaďováním dovedností kritického myšlení prostřednictvím záměrných kurzových prací (jak ve třídě, tak zejména v laboratoři) rozvíjejí naši obory biochemie a molekulární biologie praktické laboratorní dovednosti vyhledávané jak zaměstnavateli, tak absolventskými programy.

Studenti, kteří se chtějí věnovat předlékařským a dalším zdravotnickým programovým studiím, zjistili, že studium biochemie a molekulární biologie na Etown College jim poskytlo vzdělání, praktické zkušenosti a dovednosti kritického myšlení nezbytné pro vstup na špičkové zdravotnické školy, jako je Penn State Hershey College of Medicine, Wake Forest a University of Pennsylvania.

Naši absolventi, vyzbrojeni stupněm biochemie a molekulární biologie Etown College, se věnují celoživotní kariéře v různých oblastech, včetně biomedicínského a farmaceutického výzkumu, lékařské a zubní praxe, patentového práva a psaní profesionální vědy.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy