Keystone logo
Elmira College

Elmira College

Elmira College

Úvod

Elmira College je soukromá koedukovaná vysoká škola Phi Beta Kappa se sídlem v Elmiře v New Yorku. Společnost Elmira, která byla založena v roce 1855, byla první vysokou školou pro ženy se studijním programem odpovídajícím nejlepším mužským vysokým školám. „Ženské semináře“, jak se jim tehdy říkalo, byly v podstatě oslavovanými středními školami. Naproti tomu Elmira College od samého počátku nabízela přísné akademické programy.

Elmira se stala koedukovanou v roce 1969 a dnes má vysokoškolský zápis přibližně 800 studentů na plný úvazek, převážně rezidenčních studentů. Vysoká škola také nabízí pokročilé certifikáty, magisterské studijní programy a neúvěrové kurzy pro profesionální rozvoj. Jako strážce lomové farmy, kde Mark Twain po celá desetiletí létal a psal mnoho ze svých nejikoničtějších románů, je Elmira College domovem Centra studií Marka Twaina, jednoho ze čtyř národně uznávaných twainských webů, které slouží jako výzkumné středisko pro návštěvu Twainu. učenci.

Elmira College založená na svobodných uměních a vědách, poskytuje prostředí pro spolupráci a podporu, které umožňuje studentům stát se aktivními studenty, efektivními vůdci, odpovědnými členy komunity a globálně angažovanými občany. Hrdý na svou historii a tradici se škola zavázala k ideálům zapojení komunity a intelektuálního a osobního růstu.

Místa

  • Elmira

    Park Place,1, 14901, Elmira

    Otázky