Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Bakalář přírodních věd v počítačovém inženýrství
Embry-Riddle Aeronautical University

Bakalář přírodních věd v počítačovém inženýrství

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 563 / per credit

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bakalář přírodních věd v počítačovém inženýrství na ERAU kombinuje požadované dovednosti v oblasti počítačového inženýrství se zaměřením na pokrok v leteckém, leteckém, vojenském a komerčním průmyslu.

Učební plán programu připravuje studenty na požadované role po ukončení studia tím, že zdůrazňuje vestavěné systémy v reálném čase, které fungují tak, aby sloužily dnešním nejsofistikovanějším vozidlům. Studenti počítačového inženýrství v obou rezidenčních kampusech Embry-Riddle mají přístup ke znalostem a odborným znalostem v široké škále oblastí letectví a kosmonautiky. Toto rozlišení nabízí absolventům tohoto stupně jasnou výhodu a definovanou cestu do odvětví, které celosvětově představuje biliony dolarů.

Rok co rok se zaměstnavatelé vracejí na ERAU, aby najímali absolventy programu kvůli jejich technickým dovednostem a zkušenostem z reálného světa.

Americký úřad pro statistiku práce předpovídá 5% růst celkové zaměstnanosti pro inženýry počítačového hardwaru mezi roky 2016 a 2026 a uvádí, že mají jedny z nejvyšších nástupních platů v oblasti strojírenství, přičemž průměrná mzda v roce 2018 činila 114 600 USD ročně.

Kromě projektů v učebních osnovách jsou studentské projekty dostupné prostřednictvím profesních organizací, jako jsou studentské pobočky Institutu elektrických a elektronických inženýrů (IEEE) nebo hostitelé soutěží, jako je Association of Unmanned Vehicle Systems International (AUVSI).

Program Počítačové inženýrství je akreditován Inženýrskou akreditační komisí ABET .

Získání titulu BS v počítačovém inženýrství od Embry-Riddle seznámí studenty s návrhem digitálních hardwarových a softwarových systémů, programováním, teorií obvodů, počítačovým designem a softwarovým inženýrstvím.

Aplikace jsou neomezené v oblasti her, bezpilotních letadel, robotiky, biomedicíny, počítačové obrany, bezpečnostních systémů a dalších.

O počítačovém inženýrství v Daytona Beach, kampus FL

Studenti, kteří získávají titul BS v počítačovém inženýrství na ERAU's Daytona Beach Campus, mají šanci rozvíjet praktické inženýrské znalosti a dovednosti prací s praktickými projekty, kombinováním praktických návrhů a vývoje systémů v reálném světě se základy počítačového inženýrství. Jak samostatně, tak v týmech se studenti učí pracovat a vyvíjet vestavěné počítačové systémy v reálném čase, jako jsou ty, které leží v srdci všeho od mobilních telefonů po kosmické lodě.

Titul BS v oboru počítačové inženýrství je umístěn na katedře elektrotechniky a informatiky Vysoké školy inženýrství .

Studenti zahájí tento program dokončením prvního inženýrského programu na College of Engineering. Program zahrnuje obecné vzdělávací jádro Speech and College Success, úvody do inženýrství a výpočetní techniky, plus kurzy počtu a analytické geometrie a fyziky pro inženýry.

Absolventi tohoto programu jsou připraveni konstruovat počítačové systémy kritické pro letectví, kosmonautiku a související průmyslová odvětví.

Studenti počítačového inženýrství v Daytona Beach Campus těží ze široké škály nástrojů a zdrojů pro vývoj hardwaru a softwaru, které jsou k dispozici v našich prostředích Team Software Development a laboratořích Real-Time Systems.

K dispozici jsou zrychlené tituly : kombinace BS v počítačovém inženýrství s Master of Science v oboru kybernetické bezpečnosti, MS v elektrotechnice a počítačovém inženýrství nebo MS v oboru strojírenství.

O počítačovém inženýrství v Prescott, AZ Campus

Bakalářský studijní program v počítačovém inženýrství na Prescott využívá tradiční silné stránky Embry-Riddle v počítačové vědě a inženýrství s nově vznikající oblastí digitálních hardwarových a softwarových systémů, včetně mobilních telefonů, digitálních audio přehrávačů, digitálních videorekordérů, poplašných systémů, systémů avioniky. a další zařízení s vestavěnými počítači. Studenti ovládají programovací jazyky, teorii obvodů a další znalosti a dovednosti tím, že pracují na praktických projektech, kombinují postupy návrhu a vývoje systémů v reálném světě se základy počítačového inženýrství.

Bakalářský titul v oboru počítačového inženýrství je umístěn na katedře počítačového, elektrotechnického a softwarového inženýrství na Vysoké škole inženýrství .

BS in Computer Engineering (BSCE) pokrývá vše od analogových elektronických systémů po programování a operační systémy na vysoké úrovni. Studenti postupují v kurzech, které jim poskytnou pokročilé znalosti v oblasti výpočetní techniky, programovacích jazyků, digitálních a analogových obvodů, návrhu digitálních počítačů, telekomunikačních systémů, mikroprocesorových systémů, vestavěných řídicích systémů, integrace hardwarových/softwarových systémů, systémů v reálném čase a softwarového inženýrství. .

Program poskytuje studentům příležitost získat široké zázemí v oblasti výpočetní techniky, programovacích jazyků, teorie obvodů, počítačového designu, telekomunikačních systémů, vestavěných řídicích systémů, systémů v reálném čase a softwarového inženýrství.

Studenti v Prescott Campus těží z prvotřídních zařízení určených výhradně pro vysokoškolské studenty.

V Prescott budete mít také příležitost připojit se ke studentské kapitole Institutu elektrických a elektronických inženýrů (IEEE), která byla uznána jako vynikající studentská kapitola v regionu Phoenix.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy