Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Úvod

132755_02_LOGOS.jpg

Inovace v podnikatelském vzdělávání

Učení se v reálném čase

ESEI poskytuje mezinárodní obchodní vzdělávání, které splňuje požadavky globálních podniků. Od svého založení v roce 1989 jsme byli motivováni nadšením za poskytování obchodních programů, které poskytují příslušné dovednosti a odbornou přípravu, aby zlepšily kariérní vyhlídky našich studentů a připravily je na úspěch v mezinárodním pracovním prostředí.

Mezinárodní uznání za vynikající výsledky

Britské a španělské akreditace

ESEI je uznávaná mezinárodní instituce vysokoškolského vzdělávání ve Španělsku. Bakalářské programy ESEI jsou oficiální kvalifikace udělené špičkovými univerzitami ve Velké Británii. Magisterské programy ESEI jsou soukromé tituly udělované přímo ESEI a Universidad Católica de Murcia (UCAM) - jedné z nejprestižnějších univerzitních institucí v Evropě s vynikající reputací v oblasti obchodního vzdělávání.

ESEI Barcelona Campus - nejlepší město pro mezinárodní studenty

Top 5 evropských rozbočovačů pro start-up

ESEI sídlí ve španělské Barceloně, mezinárodním obchodním a inovačním centru. Díky událostem, jako je mobilní světový kongres, který každoročně přiláká více než 100 000 lidí, je město jedním z nejlepších síťových míst v Evropě. Naši potenciální absolventi mají příležitost navázat kontakt s podnikateli a investory a navázat celoživotní kontakty se spolužáky, učiteli a učiteli.

Mezinárodní fakulta a odborníci na podnikání

Učení se od zkušených odborníků

Mezinárodní fakulta ESEI zkoumá, inspiruje a vytváří znalosti relevantní pro potřeby našich studentů. Navrhují kolektivní přístup ke komplexním problémům a zároveň rozvíjejí individuální talent akademicky i profesně. Fakulta ESEI je z celého světa a poskytuje studentům ESEI skutečně globální obchodní perspektivu.

198137_HOME_en2.jpg

Koučování za dokonalost

Naše fakulta je aktivní profesionálně: jsou to generální ředitelé, majitelé podniků, podnikatelé, marketingoví manažeři nebo jiní zaměstnanci na vyšších úrovních společností. ESEI je odrazovým můstkem pro naše studenty do kariéry, kterou chtějí, a naše fakulty jsou ti, kteří jim mohou pomoci se tam dostat!

132760_01_portada.jpg

Praktická obchodní metodika

Projektové učení (PBL)

Na ESEI je naší nejvyšší prioritou poskytovat našim studentům nejlepší možnou studijní zkušenost. Projektové učení propojuje studenty se skutečným světem. Studentům je dána samostatnost, flexibilita a zodpovědnost při společné práci na projektech, kterými mohou být případová studie, písemná zpráva, video, aktivita při hraní rolí, webová stránka atd. Role našich učitelů je v zásadě role facilitátora . Vytvářejí briefy k projektům a dohlížejí na pokrok, kterého týmy týden co týden dosahují, s pravidelnými odbavovacími místy - stejně jako na pracovišti.

Učení zaměřené na studenty

Personalizovaná pozornost v rámci skupin malých tříd

Studenti ESEI těží z personalizovaného mentoringu a poradenství od našich mezinárodních profesionálů v oblasti řízení vzdělávání. Velikosti tříd jsou malé, aby povzbudily a vytvořily kulturu výchovy a rozvoje talentu studentské komunity ESEI.

Živý studentský život

Rozmanité společenství 150 studentů z více než 40 zemí

ESEI nabízí skutečně globální zkušenost s mezinárodními studenty z různých prostředí. Studentská komunita ESEI je složena z mladých lidí, kteří mají na mysli kariéru a jsou zapálení pro podnikání. S kulisou slavných architektonických budov, nádhernými písečnými plážemi, úžasným středomořským podnebím, vzrušujícím nočním životem, fantastickou kuchyní a četnými kulturními a sportovními aktivitami zaručuje Barcelona studentům nezapomenutelný zážitek za rozumný rozpočet.

132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg

Kariérní možnosti

ESEI spojuje talent s obchodem

ESEI nabízí jedinečnou příležitost získat profesionální zkušenosti v Barceloně. Studenti ESEI jsou schopni absolvovat stáže a získat mezinárodní odborné zkušenosti s národními a mezinárodními společnostmi se sídlem v Barceloně.

7 krátkých kurzů pro posílení vašich dovedností na ESEI

ESEI nabízí řadu krátkých kurzů (3 hodiny týdně po dobu 6 týdnů) pro každého, kdo má zájem. Ať už se učíte na laně nebo jste již ostříleným profesionálem, tyto nové kurzy nabízejí způsob, jak kdokoli získat nové dovednosti nebo vylepšit ty stávající, aniž by se zavázal k plnému programu.

Naše krátké kurzy lze absolvovat na akademické půdě nebo na dálku. A aktuálně jsou v nabídce!

Čtěte dále a zjistěte, jaké krátké kurzy jsou v tomto semestru nabízeny, a zaregistrujte se ještě dnes .

 1. Řízení projektů a štíhlé řízení
  Tento krátký kurz systematicky přistupuje ke studiu projektového řízení. Jeho cílem je vybavit studenty nástroji potřebnými k provádění efektivního řízení, jak je stanoveno Institutem pro řízení projektů (PMI).
 2. Strategie a technologie digitálního marketingu
  Žhavé téma pro svět práce 21. století, digitální marketing a jeho technologie se stávají široce vyhledávaným.
  Tento krátký kurz prozkoumá, jak mohou značky ovlivnit zapojení pomocí digitálních platforem. Pomůže studentům orientovat se v široké škále technologií digitálního marketingu a vysvětlí, jak lze každou strategicky využít k dosažení dlouhodobých cílů společnosti.
 3. Podnikatelský plán: tvorba a rozvoj
  Pozor, začínající zakladatelé startupu! Tento krátký kurz je užitečný pro každého, kdo má zájem o zahájení vlastního podnikání a učení se, jak vytvořit podnikatelský plán.
 4. Marketing ve vyhledávačích
  Search Engine Marketing (SEM) se zaměřuje na propagaci webových stránek zvyšováním jejich viditelnosti na stránkách s výsledky vyhledávače. S rostoucím počtem lidí, kteří online nakupují produkty a služby, nebyl SEM nikdy tak důležitý.
 5. Mobilní marketing
  Mobilní marketing je vícekanálová online marketingová technika. Zaměřuje se na oslovení publika prostřednictvím jejich chytrých telefonů, tabletů nebo souvisejících zařízení. Ke komunikaci se zákazníky využívá webové stránky, e-mail, SMS, sociální média a mobilní aplikace.
 6. Sportovní marketing
  Sportovní marketing se zaměřuje na propagaci sportovních akcí a týmů a na propagaci dalších produktů a služeb ve sportovním průmyslu.
 7. Sportovní etika a společenská odpovědnost
  Tento krátký kurz, který je rozdělen do dvou částí, se zaměřuje na etiku ve sportu a společenskou odpovědnost ve sportovním průmyslu.

Místa

 • Barcelona

  Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

Otázky