Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona Bakalář v obchodní komunikaci
ESEI International Business School Barcelona

Bakalář v obchodní komunikaci

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12 200 / per year

Na kampusu

Úvod

Udělený titul: Bakalářský titul v oboru obchodní komunikace (úroveň 6 RNCP titul)

Náš specializovaný bakalářský studijní plán v oboru komunikace je navržen tak, aby podnítil vaši vášeň pro efektivní komunikaci a vybavil vás dovednostmi, jak obratně předávat zprávy v různých obchodních prostředích.

V prvních dvou letech bakalářského programu komunikace prozkoumáte základní obchodní moduly, které položí robustní základy pro pochopení toho, co podniky potřebují sdělit svým zúčastněným stranám. Pod vedením zkušených učitelů, včetně odborníků z oboru a podnikatelů, se ponoříte do klíčových obchodních aspektů, jako je marketing, inovace, finance a lidské zdroje. Náš komplexní bakalářský studijní plán komunikace integruje projektové učení, ponoří vás do nejmodernějších obchodních trendů a připraví vás na řešení hlavních výzev, kterým dnes podnikání čelí.

Ve třetím ročníku bakalářského studia komunikace se hlouběji ponoříte do specializovaných oblastí obchodní komunikace se zaměřením na digitální komunikaci a sociální média, digitální marketing a event management. Tento rok zahrnuje také povinnou tříměsíční stáž, která poskytuje neocenitelné zkušenosti z reálného světa.

V celém bakalářském programu komunikace si osvojíte každý aspekt efektivní obchodní komunikace, od vytváření působivých příběhů až po obratné řízení krizové komunikace.

Připojte se k nám v Barceloně a vydejte se na svou cestu k prosperující a naplňující kariéře v dynamické oblasti komunikace s naším bakalářem komunikace.

Proč studovat na bakalářském studiu komunikace na ESEI & College de Paris?

V ESEI nabízíme nejlepší bakalář v komunikaci, který rozvine vaše komunikační dovednosti a postaví vás do čela úspěchu v oboru. Ať už vás zajímají média, vztahy s veřejností nebo firemní komunikace, náš bakalářský program v oboru komunikace vás vybaví dovednostmi, které potřebujete k tomu, abyste vynikli.

Dozvíte se od profesorů, kteří chápou, co je potřeba k úspěchu v moderním světě komunikace. Navíc budete mít příležitost spojit se s vrstevníky z různých prostředí a poskytnout vám jedinečné pohledy na život a komunikaci.

V ESEI zvýšíte svůj kariérní potenciál a osobní značku tím, že předvedete:

Přijímací řízení

O Škole

Otázky