Keystone logo
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Úvod

K Škola technologií a managementu Viseu (ESTGV) splňuje tvoří, v horním patře technici kvalifikaci v carecidos odvětvích, ve své oblasti vlivu a podporovat činnosti výzkumu a vývoje, se zaměřením na souvislost mezi vysokými školami a podniky, jako příspěvek k řešení regionálních problémů.

Poslání a hodnoty Škola technologií a managementu Viseu (ESTGV) je organická jednota výuky a výzkumu integrována do polytechnického institutu Viseu (IPV). To bylo vytvořeno vyhlášky č 46/85 ze dne 22. listopadu a správní kurzu první působit v akademickém roce 1987/1988.

ESTGV zatímco vysoké škole, je centrum pro vytváření, šíření a přenos kultury, vědy a technologií, koordinovat svou činnost v oblasti vzdělávání, odborné přípravy, výzkumu a služeb pro komunitu. ESTGV řídí standardy kvality, které zajistí odpovídající školení pro potřeby komunity, ve kterých působí.

ESTGV dosažení svých cílů v obecných oblastech vědy, zejména v oblasti strojírenství, technologie a management na:

školení odborníků s vysokou úrovní připravenosti v lidském aspekt, kulturní, vědecké a technické; Provádění základní a aplikovaný výzkum činností; Poskytování komunitních služeb z hlediska vzájemného uznání, v jejich konkrétních oblastech politiky; Kulturní, vědecké a technické výměny s obdobnými institucemi, nebo na podobné cíle; Příspěvek v rámci své působnosti činnosti pro rozvoj regionu, ve kterém působí, a země, mezinárodní spolupráce a porozumění mezi národy.

Povinnosti ESTGV:

Realizace studijních programů vedoucích k získání titulu bakalářských a magisterských, stejně jako ostatní pomaturitní kurzy, podle zákona; Dokončení postgraduálních kurzů, specializaci, aktualizace a rekvalifikační slušný s vhodným potvrzením nebo diplomů; Organizace a spolupráce na rozšíření činnosti, kulturní, vědecké nebo technické;

Orientace a vedení výzkumné a vývojové činnosti. S ohledem na plnění jeho povinností je ESTGV může navázat dohody, ujednání a dohod o spolupráci s veřejnými nebo soukromými organizacemi, vnitrostátními, zahraničních nebo mezinárodních.

Místa

  • Viseu

    Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu Campus Politécnico

Otázky