Keystone logo
European University Cyprus Bachelor of Science v výpočetní techniky
European University Cyprus

Bachelor of Science v výpočetní techniky

Nicosia, Kypr

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

BScCEng

Program Computer Engineering poskytuje studentům software, hardware a elektronika inženýrských dovedností potřebných pro návrh, zajistit a udržet účinné a efektivní počítačové systémy. Program rozvíjí praktické dovednosti prostřednictvím rozsáhlé práce na projektu, který zahrnuje počítače, elektroniku a vestavěné systémy, stejně jako pevný základ v principech a teorii výpočetní techniky.

telekomunikace

Telekomunikace byly jedním z nejrychleji rostoucích sektorů po celém světě, a to jak z hlediska technologie a využití na trhu. Chcete-li začít s, v Evropě jsme byli svědky v průběhu posledních 20 let obrovský povstání v použití bezdrátových telefonů technologie. Kromě toho USA, zažil obrovskou expanzi Wi-Fi systémy, které dobyly bezdrátového datového trhu kvůli vysokému přenosným počítačem a inteligentní používání telefonu. Kypr byl také součástí této rychle rostoucí odvětví s konstantním rostoucí poptávce v oblastech, jako je satelitní komunikace, námořní komunikace, vyhledávání a záchranu Communications, intra- a inter-komunikačním systému, dálkový průzkum atd Koncentrace v telekomunikacích má za cíl připravit studenty na kariéru jako praktikující inženýrů v oblasti telekomunikací.

Dat a počítačové sítě

Dat a počítačové sítě je jedním z nejrychleji rostoucích sektorů po celém světě, a to jak z hlediska technologie a využití na trhu. Nástup internetu a Internetworking během posledních 25 let přinesla obrovské povstání ve využívání dat a počítačových sítí. Dat a počítačové sítě je zásadní každého moderního organizace a stále se vyvíjí přináší chytrý telefon a všudypřítomné výpočetní revoluci. Koncentrace v dat a počítačové sítě vybaví studenty se základními a pokročilými dovednostmi v oblasti drátových a bezdrátových komunikací pro úspěšnou kariéru v tomto odvětví.

Uznání ETEK

Kurz European University Cyprus "výpočetní technika" je rozpoznán technickou komorou Kypru (ETEK).

Cíle a výstupy

Obecné cíle

 • rozvíjet schopnost studenta přemýšlet, psát a efektivně a kreativně mluví
 • rozvíjet porozumění a respektování sociální, morální a etické hodnoty jako základ něčí vztah k ostatním a něčí odpovědnost ke komunitě;
 • rozvíjet analytické, rozhodovací a komunikační schopnosti studenta společně s těmito kvalitami soběstačnosti, odpovědnosti, integrity a sebeuvědomění, které bude podporovat osobní úspěch a přínos pro organizace;
 • Chcete-li vytvořit šíři pohledu přes požadavků obecné vzdělávání a poskytnout dostatečné specializaci splnit základní odborné a profesní požadavky;
 • poskytnout studentovi s nezbytnými požadavky na akademické a / nebo kariérní postup.

Konkrétní cíle

 • K přípravě studentů na celoživotní kariéru v Computing zřízením základů pro celoživotní vzdělávání a rozvoj
 • Poskytnout studentům základ v oblasti počítačů obecně a výpočetní techniky zvláště;
 • Chcete-li připravit studenty na kariéru v průmyslu, vlády a různých institucí;
 • Umožnit studentům, aby reagovat pozitivně a účinně k roli, která Computer Engineer plní v designu, instalaci a údržbu počítačových systémů;
 • Chcete-li vycentrovat pozornost na dovednosti a znalosti požadovaných profesí výpočetní techniky / strojírenství a pomoci studentům získat znalosti a rozvíjet své dovednosti v systematickým způsobem;
 • S cílem pomoci studentům v rozvojových vůdčí schopnosti, které mohou být použity při dosahování řešení problémů počítačové vědy / inženýrství.

Získané dovednosti, znalosti

Po úspěšném absolvování tohoto programu se očekává, že studenti budou:

 1. mít detailní znalosti a vědomosti o podstatných skutečnostech, koncepcí, principů a teorií týkajících se výpočetní techniky a softwarových a hardwarových aplikací.
 2. moci použít tyto znalosti pro navrhování, konstrukci, implementaci a údržbu softwarových a hardwarových komponent moderních výpočetních systémů a počítačem řízené zařízení.
 3. ocení, že je důležité cvičit jako profesionálové, a mají šíři a hloubku poznání očekává praktikující inženýra.
 4. moci používat ústní a psaní v různých kontextech - a to jak uvnitř, tak vně počítačových technických předmětů.
 5. mají dobré znalosti o důležitém vztahu mezi teorií a praxí přes jejich vystavení laboratorní části kurzu.
 6. ocení, že je důležité pochopit příslušné profesní, etické a právní otázky vztahující se k práci s počítačem Engineer.
 7. ocení význam týmové činnosti a silné stránky, které lze odvodit z toho.
 8. být schopen řešit závažný problém v oblasti výpočetní techniky, a prokázat schopnost nasadit vhodný výběr nástrojů a technik, stejně jako disciplinovaný přístup, aby došel k řešení problému. Toho bude dosaženo prostřednictvím projektové práce kurzu.

Pracovní příležitosti

Systémové inženýrství, Network design Engineering, hardwarová podpora hardwaru Servis Engineering.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy