Keystone logo
Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Úvod

Vytvořeno v roce 1962, Technická fakulta Minas Gerais - FEAMIG - je národní referenční ve výuce inženýrství. V současné době, vysoká škola nabízí vysokoškolské kursy ve strojírenství geodézie, stavebnictví a strojírenská výroba a sensu pomaturitní kurzy v oblasti bezpečnosti práce Engineering, silniční techniky, kvalita inženýrství, inženýrství životního prostředí a Geo-odkazovat se na venkovské nemovitosti ,

Vysoká škola je udržována Vzdělávací institut Candida de Souza. Integrace výuku, vědecký výzkum a rozšíření, FEAMIG poskytuje svým studentům úplné vzdělání, zpevnil vědecký, technologický, administrativní, humanistické, etických a sociálních znalostí. Za tímto účelem má fakulta vědecké iniciační programy, doučování, stáží středisko výchovné poradenství navíc k průběhu a koordinačního výboru, který koordinuje práci učitelů a dát podporuje studentům. Vlak kvalifikované odborníky, schopné vypracovat schůdné řešení pro potřeby trhu a společnosti je cílem FEAMIG.

V roce 2009 byla zveřejněna Recognition Renewal pořadí geodézie Engineering Course, v roce 2012, o uznávání Obnova pořadí Production Engineering kurzu. V roce 2013 byla vydána vyhláška o provozní povolení hřiště stavební, která získala známku 4 na MEC.

Místa

  • Belo Horizonte

    R. Aquiles Lôbo, 524 - Floresta, Belo Horizonte - MG, 30150-160, Brazil, , Belo Horizonte

    Otázky