Keystone logo
Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Úvod

Senai Institute of Technology (IST) Textilní a cukrovinky CETIQT senai je největším Latinské Ameriky centrem výroby znalosti aplikovat na textilního a oděvního výrobního řetězce.

Dynamická konektivita vytvořený složitostí oblasti vzdělávání, inovací, aplikovaného výzkumu a technologie umožňuje IST senai CETIQT nabízejí textilní řetězec a co nejlepší technologie, laboratorní služby, školení lidských zdrojů, poradenství a inovační projekty ,

Vysoký standard výkonu a průsečíky těchto směrů činnosti přidanou hodnotu pro sebe navzájem, posílení jak na výrobu a dodávky technologií a inovačních služeb, které jsou zaměřené na zvýšení konkurenceschopnosti brazilského průmyslu.

IST Senai má CETIQT prostředí a kompletní laboratoře pro výuku a služeb. Jeho pilotní rostliny reprodukovat průmyslové výrobní prostředí, aby bylo možné vyvinout inovační projekty v procesu a produktu, stejně jako podpora rozvoje integrovaných vzdělávacích projektů. Vždy monitorována pomocí vysoce specializované fakulty, tvoří nejvyhledávanější a uznávaní odborníci na trhu.

Představení

Za každé úspěšné podnikání pro řadu perspektivních studií a výzkumu, které podporují nejen společnostem výrobního řetězce, ale také na jeho vlastní produkt v oblasti vzdělávání, technologických služeb a inovace.

Vzdělávání

S pružnými vzdělávacích strategií a nejmodernější technologické infrastruktury, IST Senai CETIQT nabízí úvodní školení a nepřetržitou technickou, vysokoškoláka, rozšíření a absolventa v metodách třídě a e-learning (vzdálenost), s celostátní servisní sítě, prostřednictvím regionálních ředitelství (RDS) z senai v každém státě, plus speciálním složením a cílených programů na potřeby průmyslu v celé zemi.

Místa

  • Rio de Janeiro

    R. Magalhães Castro, 174 - Riachuelo, Rio de Janeiro - RJ, 20961-020, , Rio de Janeiro

    Otázky