Keystone logo
© Fairmont State University University Relations and Marketing Photography
Fairmont State University

Fairmont State University

Fairmont State University

Úvod

Fairmont State University má kořeny v bohaté historii a zároveň vede inovace do globální budoucnosti. Jsme komplexní instituce vyššího vzdělávání zasazená do krásné krajiny na kopci v oblasti Apalačských hor Ameriky. Jako Fairmont State Falcon si vybudujete vztahy a spojení, která vydrží po celý život, a zároveň se zapojíte do praktického učení s učiteli-mentory, kteří jsou nejen odborníci ve svých oborech, ale také rádi učí.

Ve Fairmont State nikdy neabsolvujete kurz od postgraduálního asistenta a v kampusu máme nulové kurzy s více než 100 studenty. Máme ideální velikost: Náš útulný, bezpečný areál a malá velikost tříd (náš průměrný poměr studentů a učitelů je 15:1) vám nabízí neuvěřitelné příležitosti procvičovat si výuku ve třídě v reálném prostředí, ale jsme také dostatečně velcí, abychom nabízí širokou škálu programových nabídek a specializací.

Fairmont State University má jedinečné a prvotřídní programy v oblasti inženýrských technologií, bezpečnosti práce*, architektury*, národní bezpečnosti a inteligence*, komunitní podpory zdraví*, letectví, ošetřovatelství, vzdělávání, informatiky a správy informačních systémů (programy s * jsou jediné svého druhu ve státě). Vedle těchto speciálních programů existují desítky dalších titulů v oblasti svobodných umění, psychologie, obchodu, STEM oborů, zdravotnictví a mnoha dalších! Nabízíme více než 40 studijních programů a více než 100 studijních programů, takže si určitě najdete obor, který nejen naplní vaše zájmy, ale také povede k obohacující a žádané kariéře.

Program Associate of Science in Nursing je akreditován:

Program Associate of Science in Nursing (ASN) na Fairmont State University se sídlem ve Fairmontu,

WV je akreditován:

Akreditační komise pro vzdělávání v ošetřovatelství (ACEN), 3390 Peachtree Road, NE, Suite 1400 Atlanta, GA 30326. (404) 975-5000. Posledním rozhodnutím o akreditaci přijatým radou komisařů ACEN pro program Associate of Science in Nursing je pokračující akreditace.

West Virginia Board of Nursing (WVBON)

Rada RN je zřízena zákonodárným sborem Západní Virginie, aby podporovala a chránila veřejné zdraví, bezpečnost a blahobyt prostřednictvím regulace registrovaných profesionálních sester a dialyzačních techniků.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Fairmont

   1201 Locust Ave, Fairmont, West Virginia, 26554, Fairmont

  Otázky