Keystone logo
Faith Bible College

Faith Bible College

Faith Bible College

Úvod

Posláním Faith Bible College International je připravovat profesionální vůdce letničních služebníků, kteří mají velký vliv na plnění Velkého pověření Pána Ježíše Krista. (Matouš 28:19, 20)

FBCI je jednoosobová instituce vysokoškolského vzdělávání, která instruuje muže a ženy v teologických studiích a připravuje je na pastory, evangelisty, misionáře, pedagogy, vedoucí bohoslužeb a další. Při plnění svého poslání podporujeme naše studenty, aby objevovali, rozvíjeli a plnili svůj účel v křesťanské službě. Prostřednictvím inspirovaných tříd, pomazaných kaplí, individuálního vedení a praktických zážitků ze služby budou studenti dospívat ve svých darech. Dále se snažíme nabídnout studentům cestu k požehnání služby bez břemene dluhu.

INSTITUCIONÁLNÍ CÍLE

Naše poslání a kultura jsou vylepšeny následujícími základními hodnotami:

FBCI je univerzitní biblická vysokoškolská instituce zaměřená na žáky, která připravuje profesionální křesťanské služebníky při komunikaci a plnění Velkého poslání.

FBCI je komunita, která bude sloužit celému studentovi a bude řešit vzdělávací, biblické, duchovní a sociální potřeby v multikulturním prostředí.

Fakulta a zaměstnanci FBCI prosazují naše studenty, aby objevovali, rozvíjeli a naplňovali svůj účel v křesťanské službě prostřednictvím inspirovaných tříd, pomazaných kaplí, individuálního vedení a praktických praktických postupů.

FBCI se snaží nabídnout studentům cestu k požehnání služby bez břemene dluhu.

FBCI je prostředí zaměřené na Krista zaměřené na institucionální integritu.

FBCI bude zahrnovat růst populací studentů a programů prostřednictvím průběžného strategického plánování a hodnocení.

FBCI bude nabízet profesionální služby ctící Krista ve všech operacích univerzity.

Místa

  • Charleston

    Main Road,29, 04422, Charleston

    Otázky