Keystone logo
Ferrum College

Ferrum College

Ferrum College

Úvod

Ferrum College založená v roce 1913, je soukromá vysoká škola svobodných umění související se Spojenou metodistickou církví, která nabízí svobodná umění a profesionální programy, jako je obchod, rekreační vedení, hudební divadlo, zemědělství, věda o životním prostředí, vzdělávání učitelů a trestní justice. Ferrum College je obklopena pohořím Blue Ridge, mnoha jezery, řekami a státními parky a nabízí vynikající vzdělávací zážitek v prostředí bohaté přírodní krásy.

Na Ferrum College je vzdělání každého studenta ovlivněno přírodním světem. Ferrum má jeden z nejstarších programů environmentální vědy v zemi a nabízí stáže a možnosti výzkumu ve všech oborech. Program Boone Honors podporuje zkoumání intelektuálních, sociálních a etických otázek. Ferrum College je jedinou soukromou vysokou školou ve Virginii s akademickým programem v zemědělské vědě. The College's Blue Ridge Institute and Museum je stat repository for Virginia Folklore and provides an important link to the history and culture of the Blue Ridge region of Appalachia. Studenti Ferrum jsou známí svým závazkem ke službě a komunitní akci, jak je vyjádřeno v mottu College, „Not Self, But Other“.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Ferrum

    John Wesley Hall 215 Ferrum Mountain Road, 24088, Ferrum

Otázky