Keystone logo
Final International University in Cyprus

Final International University in Cyprus

Final International University in Cyprus

Úvod

Dějiny

Společnost Final International University (FIU) byla založena v roce 2015 ve čtvrti Kyrenia na severním Kypru jako partnerství mezi společnostmi Final Education Institution, přední vzdělávací značkou v Turecku a DMG-Akgünler Group, předním operátorem v odvětví cestovního ruchu na severním Kypru.

Finální vzdělávací instituce

Final poskytuje vzdělávací služby již více než 40 let. Se svými 415 vzdělávacími institucemi vychoval studenty na všech úrovních od mateřské školy po střední školu. Dosud si více než čtyři miliony mladých lidí splnily své sny prostřednictvím vzdělávání na závěrečných institucích. Final zaměstnává 12 tisíc učitelů a je také jedním z nejaktivnějších tureckých vydavatelů knih a časopisů. Se založením Final International University v roce 2015 se Final dostal do sektoru vysokoškolského vzdělávání.

Skupina DMG-Akgünler

Skupina DMG-Akgünler mezitím zahájila svoji činnost v roce 1978 pod názvem Akgünler Tourism. Od té doby pokračovala v investicích do ubytování, dopravy, marketingu cestovního ruchu a nákladních služeb a stala se jedním z předních operátorů v tomto odvětví. Investovala do mnoha turistických zařízení, zejména do Acapulca, jednoho z nejdůležitějších hotelů na severním Kypru. Je také přední organizací na ostrově pro organizaci zájezdů a leteckou a námořní dopravu.

Věříme, že toto silné partnerství mezi finálními vzdělávacími institucemi, špičkovou vzdělávací značkou v Turecku, a DMG-Akgünler, vynikající společností v oblasti severního Kypru v oblasti cestovního ruchu, také dosáhne velkého úspěchu v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Mise

Naším posláním je vzdělávat naše studenty, aby byli kreativní, otevření a přizpůsobiví. Naše programy rozvíjejí odborné znalosti předmětu spolu s vynikajícími komunikačními dovednostmi a technologickým zvládnutím a připravují naše studenty, aby se stali silnými vedoucími týmů i silnými týmovými hráči. V rámci naší spolupráce s komunitou a našimi partnery poskytujeme zkušenosti z praxe a praktické dovednosti, které transformují akademický úspěch na kariérní příležitosti.

Vidění

FIU si klade za cíl vytvořit vynikající pověst pro úspěchy v mezinárodním výzkumu a pro absolvování kvalifikovaných a znalých studentů, kteří budou odborníky a inovátory ve svých vybraných oborech kariéry. FIU bude mít globální výhled a bude odhodlána poskytovat tok znalostí a odborných znalostí do místního a mezinárodního společenství.

Proč FIU?

Na FIU nabízíme:

 • Kvalitní vzdělání za dostupnou cenu.
 • Vzdělání, které je od počátku zaměřeno na kariéru a dovednost a zahrnuje intenzivní stáže a programy přípravy na práci.
 • Multikulturní vzdělávací prostředí přizpůsobené tak, aby studentům umožňovalo sdílet zkušenosti a přátelství se spolužáky z celého světa.
 • Bezpečné a pohostinné prostředí pro studium v jedné z nejkrásnějších částí východního Středomoří.
 • Prostředí zaměřené na studenty s vysokými standardy péče a pozornosti a nízkým poměrem zaměstnanců a studentů.
 • Příležitosti získat další mezinárodní kvalifikaci a účastnit se výměnných programů.

Místa

 • Turkish Republic of Northern Cyprus

  Toroslar Caddesi 6, Girne, 99320, Turkish Republic of Northern Cyprus

  Otázky