Keystone logo
Florida Christian University

Florida Christian University

Florida Christian University

Úvod

Společnost FCU byla založena 29. srpna 1985 a vždy měla za úkol poskytovat vysokoškolské vzdělání praktickým a přístupným způsobem profesionálům a ministrům a připravovat je na uskutečňování povolání s křesťanskými základy. Univerzita podporuje globální programy distančního distančního vzdělávání prostřednictvím videa, nezávislého studia a on-line kurzů s kvalifikovanou fakultou a využitím nejmodernější technologické infrastruktury.

Mise

Poskytovat praktické a dostupné vysokoškolské vzdělání profesionálům, laikům a ministrům, připravit je na plnění svých povolání s křesťanskými základy.

Vidění

Být globální institucí, která připravuje a spojuje profesionály a vědce s cílem dosáhnout pokroku a účelu, a to prostřednictvím transformačního dopadu, který vychází z křesťanských principů.

Proč FCU?

 • Společnost byla založena v roce 1985 a vyrostla z teologického semináře na globální univerzitu.
 • Kurzy jsou dodávány v různých formátech umožňujících flexibilní plánování: online, živé vysílání a v učebnách.
 • Programy jsou k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině.
 • Mezinárodní akce pořádané pravidelně ve Spojených státech av jiných částech světa, pro výměnu znalostí a zkušeností.
 • Kurz osobního komunikačního chování zahrnutý ve všech programech s profilovou zprávou poskytovanou každému studentovi.
 • Síť učitelů z různých národností a profesních souvislostí.
 • Cenově dostupné ceny a dostupné platební možnosti.
 • Možnost validace kvalifikovaných životních zkušeností jako limitovaný počet kreditů (pouze přidružené a bakalářské).
 • Zavázán k křesťanským principům života a podnikání.
113235_pexels-photo-901964.jpeg

Poselství prezidenta

Drahý potenciální student,

V životě je tolik výzev, které nám brání dosáhnout toho, co chceme být. Představte si, že máte před sebou řeku. Na druhé straně na vás čeká listnatý strom s nádherným ovocem. Chcete překonat řeku, abyste si to chutné ovoce. Síla proudící vody však znemožňuje průchod. To je to, co se děje v našich životech: víme, kam chceme jít, ale myslíme si, že existují překážky, které nám brání dosáhnout našich cílů. Představte si, že máte lano, které jde přes vodu a je vázáno na strom. Pomocí lana budete moci překročit řeku. Všechny překážky budou překonány. Všechny vaše snahy vám nyní přinesou vítězství v překonání řeky sny vašich cílů.

Bůh umístí tolik výzev do dosahu příležitostí pro náš život. Dává výzvy. Ale také dává milost spolu s příležitostmi. Také nám dává vizi, která nám pomůže dosáhnout našich cílů. Dává nám lano. Pokud jsme věrni oddáni, vize nám pomůže přijmout příležitosti, které nám Bůh dal. Tato vize je lano přivázané ke stromu, který nás dovede k úspěchu. Svým zápisem na naší univerzitě začínáte novou etapu svého života. Získání tohoto titulu bude pro vás výzvou, ale Bůh s vámi bude, aby vám dal vizi a schopnost dosáhnout úspěchu. Dříve, než si představujete, budete jedním z našich vítězných absolventů. Vítejte na naší univerzitě. Věříme, že najdete všechny své třídy a profesory náročné a obohacující vaše životní povolání, jak pilně studujete.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Místa

 • Orlando

  5950 Lakehurst Dr #101, FL 32819, Orlando

  Otázky