Keystone logo
Florida College

Florida College

Florida College

Úvod

Základní filosofii tohoto vzdělávání vyjadřují její zakladatelé v tomto prohlášení zakládací listiny: „Předmětem korporace a obecnou povahou účelů jejího vzniku jsou: Založit a udržovat školu, na které jsou umění, vědy a jazyky se budou učit a také poskytnout mladým mužům a mladým ženám příležitost studovat Bibli jako zjevenou Boží vůli člověku a jako jediné dostatečné pravidlo víry a praxe, zatímco oni jsou vzděláváni v svobodných uměních; . . . “

Florida College se věnuje vzdělávání celého člověka, což znamená, že studijní program je navržen tak, aby studentům poskytl šíři porozumění o světě, ve kterém žijí, znalost jejich přírodního dědictví a kompetence v myšlení a životě, které jsou zásadní pro plnění jejich odpovědnosti ve společnosti.

Příprava mladých mužů a žen intelektuálně a duchovně na to, aby se dokázali přizpůsobit změnám prostřednictvím svých širokých obecných znalostí, schopnosti pracovat s ostatními a schopnosti porozumět, rozumět a komunikovat, je základní funkcí vysoké školy svobodných umění. Školení pro konkrétní technické pozice v podnikání a průmyslu je příliš specializovaný úkol, než aby se ho mohla zúčastnit vysoká škola svobodných umění. V důsledku toho musí být mnoho požadovaných technických znalostí ponecháno na průmyslová odvětví, která je potřebují. Základní kompetence pro profese a povolání a porozumění lidskému chování jsou řádnou funkcí vysokoškolského vzdělávání.

Místa

  • Temple Terrace

    North Glen Arven Avenue,119, 33617, Temple Terrace

    Otázky