Keystone logo
Florida Institute of Technology BS v počítačovém inženýrství
Florida Institute of Technology

BS v počítačovém inženýrství

Melbourne, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 21 173 / per semester

Na kampusu

Úvod

Co je to titul počítačového inženýrství?

Počítačové inženýrství, zcela odlišné od informatiky, je zaměřeno na návrh a analýzu počítačového hardwaru, softwaru, operačních systémů a počítačových sítí. Kromě silného základu v programování a designu softwaru, studenti, kteří hledají titul počítačového inženýrství, získají úplné porozumění složitým počítačovým systémům a mají k dispozici několik příležitostí k návrhu, stavět, a otestovat své vlastní.

Ať už chcete vyvinout nové metody automatizace, navrhnout vysoce výkonný software, nebo inženýr nových robotických technologií, titul počítačového inženýrství z Florida Tech rozvíjí silné zázemí ve strojírenství, programování, a elektronika. Nové technické volitelné předměty vám také umožňují specializovat se na jedinečná podoblasti kariéry, jako je systémové inženýrství, jaderná technologie, a energetické inženýrství, což z vás dělá horkou vyhlídku v očích budoucích zaměstnavatelů.

Světově proslulá fakulta, a pozornost jeden na jednoho

Jako jedna z nejlepších škol počítačového inženýrství v zemi, Akademické prostředí Florida Tech podporuje inovace a průzkum. Florida Tech se může pochlubit malými třídami a nízkým poměrem studentů k fakultám, s většinou tříd vyučovaných profesory na úrovni PhD, jejichž největším zájmem je pomáhat studentům uspět.

Kvůli našim malým třídám, Profesoři Florida Tech mohou studentům nabídnout osobní pozornost a jsou snadno dostupní pro pomoc a radu. Máme různorodou fakultu se specializacemi v různých oblastech, které jsou aktivní ve výuce a výzkumu a zastávají důležité role v profesních organizacích. Mnoho našich členů fakulty získalo ocenění za výuku a výzkum na Floridě Tech sloužící v národních a mezinárodních výborech a spolupracovalo s institucemi po celém světě.

Naše fakulta zahrnuje IEEE Fellow, IEEE Life Fellow, příjemce Presidential Early Career Award for Scientists and Engineers, a člen redakční rady časopisu Journal of Signal and Imaging Systems Engineering.

Akreditace

Vysokoškolský program počítačového inženýrství je akreditován Inženýrskou akreditační komisí ABET.

Nachází se v srdci High-Tech koridoru na Floridě

Florida Tech je ideálním místem pro titul počítačového inženýrství. Areál 130 akrů se nachází na vesmírném pobřeží (tak pojmenovaný kvůli přítomnosti NASA a Kennedyho vesmírného střediska na mysu Canaveral severně od nás), pár minut od laguny Indian River, nejrozmanitější ústí v Severní Americe.

Tato oblast má pátou největší high-tech pracovní sílu v zemi, s více než 5 000 high-tech korporací a vládních a vojenských organizací se nachází poblíž. Tato pracovní síla také poskytuje množství stáží a pracovních příležitostí.

Florida Tech je jen kousek od hráze od Atlantského oceánu 72 mil krásných pláží, a krátký výlet do Florida Keys nebo do zábavních parků Orlando. Máme také bohatý život kampusu, který zahrnuje širokou škálu intramurálních a vysokoškolských sportů, kluby, a společenské aktivity.

Budujte trvalé profesionální vztahy prostřednictvím organizací kampusu

Kromě stáží v oblasti výzkumu a počítačového inženýrství se studenti mohou připojit k profesním organizacím:

  • Studentská kapitola Florida Tech Institute of Electrical and Electronics Engineers (známý jako FIT-IEEE) soutěží v robotických soutěžích a odborných konferencích.
  • Eta Kappa Nu je čestná společnost určená k uznávání inženýrství a počítačových věd, studenti, za vynikající akademické úspěchy během svého působení na Florida Tech.
  • Vysoce úspěšní studenti se také mohou stát členy Tau Beta Pi, národní inženýrská čestná společnost.

Studenti se mohou také účastnit studentské vlády nebo více než 100 dalších studentských organizací na akademické půdě.

Osnovy

Kariérní možnosti

Vybavení

O Škole

Otázky