Keystone logo
Fontbonne University College of Education and Allied Health Professions

Fontbonne University College of Education and Allied Health Professions

Fontbonne University College of Education and Allied Health Professions

Úvod

Podívejte se blíže na svou budoucnost

Vysoká škola vzdělání a spojeneckých zdravotnických profesí na univerzitě Fontbonne University, známá místně, regionálně a celostátně pro programy kvality, nabízí studijní programy a další vzdělávání, díky nimž budete mít přehled o nejnovějších výzkumech, informacích a školeních. Vysokoškolské a postgraduální programy zahrnují poruchy komunikace a hluché vzdělávání, vzdělávání a speciální pedagogiku a rodinné a spotřebitelské vědy.

Pokud se plánujete stát učitelem, speciálním pedagogem, terapeutem nebo klinikem, zjistíte, že Vysoká škola pedagogická a spojenecká zdravotnická povolání nabízí komplexní, interdisciplinární přístup ke vzdělávání v poutavém, náročném a podpůrném vzdělávacím prostředí. Fakulta a studenti spolupracují společně - kritická dovednost pro efektivní praxi - a studenti mají přístup k důležitým klinickým a vzdělávacím praktickým příležitostem.

Naše oddělení pro vzdělávání neslyšících, založené v roce 1963, má dlouhou tradici nabízet špičkové technologie a učební zdroje a kombinovat vědu s uměním učit, aby bylo zajištěno, že budete dobře připraveni před vstupem do třídy.

Titulní a vedlejší programy nabízené na vysoké škole zdůrazňují kombinaci vědy, výzkumu a technologie doplněnou o praktickou práci, která poskytuje ucelené vzdělání přizpůsobené vašim potřebám. Centrum pro vzdělávání učitelů a terapeutů a The Eardly Family Clinic pro řeč, jazyk a sluch rozšiřují naši schopnost oslovit komunitu a sloužit jí a zároveň poskytují praktické zkušenosti pro naše studenty.

Místa

  • St. Louis

    Wydown Boulevard,6800, 63105, St. Louis

    Otázky