Keystone logo
Fontbonne University Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies

Fontbonne University Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies

Fontbonne University Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies

Úvod

Dosažení nových výšin s globální perspektivou

V dnešní ekonomice má váš zájem o podnikání celosvětový dosah, ať už jde o touhu být podnikatelem nebo vystoupit na podnikovém žebříčku. Ve společnosti Fontbonne jsme tu proto, abychom zajistili, že jste připraveni na úspěch bez ohledu na to, jakým směrem bude vaše kariérní cesta směřovat. Vysoká škola globálního podnikání a profesionálních studií na univerzitě Fontbonne University se může pochlubit více než tuctem různých studijních možností, včetně vysokoškolských a postgraduálních programů, spolu s večerními a online možnostmi, které studentům poskytují příležitosti pro růst, učení a úspěch - to vše s širokým světonázorem.

Chápeme dopad, který má podnikání na všechny aspekty globální společnosti, od St. Louis po Singapur. Proto se ve všech našich obchodních programech a učebních osnovách soustřeďujeme na mezinárodní zaměření. Od uznávaných profesorů až po pracující profesionály v různých obchodních oborech zjistíte, že naše fakulta rozpozná váš potenciál a bude prosazovat váš úspěch. A vědí, že každý student se učí jedinečným způsobem, ať už je to tradiční vysokoškolský student nebo dospělý student s rozsáhlými zkušenostmi z reálného světa.

Mise

Váš úspěch ve třídě a zasedací místnosti je primárním zaměřením našeho programu. Naše flexibilní osnovy a vysoce respektovaná fakulta se skutečnými zkušenostmi vám umožní definovat tento úspěch způsoby, které podporují vaše kariérní aspirace.

Posláním Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies na Fontbonne University je poskytovat akademicky zdravé obchodní programy, které reagují na současné a budoucí obchodní potřeby. Vysoká škola se snaží vytvořit podpůrné prostředí poskytující individualizovanou pozornost různorodé studentské populaci.

V souladu s cíli celoživotního učení univerzity Fontbonne jsou naše programy navrženy tak, aby každý absolvent studenta měl schopnost kriticky myslet, jednat eticky a převzít odpovědnost jako občané a vedoucí. Vysoká škola také pracuje na tom, aby poskytla studentům fakta, teorie a praktické dovednosti, které jim umožní zastávat odpovědné manažerské a administrativní pozice v obecných obchodních, průmyslových a neziskových organizacích.

Vidění

Vize Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies má být uznána pro vzdělávání artikulovaných, analytických myslitelů pověřených hledáním etických a společensky odpovědných řešení sloužících dynamickému světu podnikání v nouzi.

Místa

  • St. Louis

    Wydown Boulevard,6800, 63105, St. Louis

    Otázky