Keystone logo
Gaziosmanpaşa University Gastronomie a kulinářské umění
Gaziosmanpaşa University

Gastronomie a kulinářské umění

Tokat, Turecko

Request duration

Angličtina, Turečtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

V dnešní době, s pokročilou technologií a měnícími se preferencemi zákazníků, by pokrmy připravené v talířích měly před krmením přitahovat oko.

Příprava talířů, které přitahují oko, je možné u kuchařů, kteří si rozvinuli své umělecké schopnosti a znalosti a dovednosti. Naše katedra, která bude otevřena na Fakultě výtvarných umění Gaziosmanpaşa University , chce vzdělávat své studenty nikoli jako kuchař, ale jako umělec s principem „Kuchařství je umění a kuchař je umělec“. V této souvislosti je kurz zaměřen na rozvoj znalostí a dovedností studentů souvisejících s dekorací talířů pomocí kurzů teoretického a užitého umění a kulinářské kultury. Dalším cílem oddělení je přispět k zachování bohaté turecké kulinářské kultury a propagovat tuto kulturu na mezinárodní scéně. Během čtyřletého vysokoškolského programu je zaměřen na výuku řízení potravin a nápojů a všech jemností kuchařského umění od nejzákladnější po nejpokročilejší úroveň. V našem oddělení, jehož cílem je přispět k propagaci naší kulinářské kultury a potravin v Turecku i v zahraničí, je žádoucí, aby vás učili s místními pokrmy, originálními recepty s historickým pozadím.

Jedním z cílů tohoto kurzu je umožnit studentům, kteří znají tradiční tureckou kuchyni a mezinárodní kuchyni, přispívat k vytváření nových forem neustálým zdokonalováním a zvyšovat hodnotu produktů, které byly během kurzu odhaleny. Studenti, kteří během svého vzdělávacího procesu vytvářejí a sdílejí své zkušenosti se společností, tak budou mít příležitost představit sebe, své fakulty a univerzity, svá města a dokonce svou zemi v různých oborech.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy