We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Georgia College & State University

Georgia College & State University

Georgia College & State University

Úvod

Vysoce hodnocený podle Princeton Review a prestižních US News & Zpráva – a nabídka více než 40 oborů – Georgia College & State University (GCSU) je čtyřletá bakalářská a magisterská instituce, která se nachází na slunném jihovýchodě Spojených států. GCSU je oficiální veřejná univerzita svobodných umění státu Georgia. Žádná jiná univerzita ve státě nemá toto oficiální označení.

Termín „liberální umění“ je odvozen z latinských slov pro „velkorysý/bohatý“ a „dovednosti/praxe“. Vzdělávání svobodných umění poskytuje studentům široce založené vzdělání, které je personalizované a „praktické“. Tento přístup umožňuje studentům:

 • Najděte a sledujte jejich zájmy a vášně,
 • Úzce spolupracovat s jejich profesory
 • Staňte se vysoce kvalifikovanými v jejich hlavních oborech a
 • Rozvíjejte analytické dovednosti, dovednosti pro řešení problémů a komunikační dovednosti
 • Kreativita a hbitost vést, prosperovat a vynikat – bez ohledu na to, co přinese budoucnost.

Princeton Review uznal GCSU jako „Nejlepší vysokou školu“ po dobu 14 po sobě jdoucích let. Prestižní US News & Zpráva řadí GCSU na 3. místo ve veřejném vyučování (Jih, 600+ univerzit), na 6. místo v Top veřejných školách (Jih) a 16. celkově (Jih). Časopis Forbes nazývá GCSU jednou z „nejlepších amerických vysokých škol“.

Nachází se ve slunném, klidném, krásném a historickém městě Milledgeville (jen dvě hodiny jižně od Atlanty), jedním z charakteristických znaků GCSU je záměrně malá velikost jeho tříd a pečující a osobní interakce mezi fakultou a studenty.

GCSU navštěvuje téměř 7 000 studentů, včetně téměř 100 zahraničních studentů z 27 různých zemí. GCSU's International Club je největší a nejaktivnější studentská organizace GCSU. Vyberte si z více než 40 oborů, které chcete studovat a které jsou žádané zaměstnavateli po celém světě. Od umění a vědy a obchodu a technologie po vzdělávání a zdravotní vědy – GCSU má vše!

Georgia College & State University je akreditována organizací Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pro udělování bakalářských, magisterských a doktorských titulů.

Vize, hodnoty & Mise

Od svého založení jako vzdělávací centrum pro ženy v roce 1889 je naše instituce neustále cílem studentů, kteří chtějí změnit svět. Jsme veřejná univerzita svobodných umění v Gruzii. A co je důležitější, učíme každého studenta, jak se učit; a snažíme se vštípit celoživotní vášeň pro učení, která našim studentům dobře slouží bez ohledu na profesní dráhu, kterou si zvolí. Georgia College & State University se nachází v Milledgeville, půvabném tradičním jižním městě, necelé dvě hodiny jízdy od Atlanty.

Vidění

Georgia College & State University bude celostátně přední veřejná univerzita svobodných umění.

Hodnoty

Zkušenost Georgia College, která má kořeny ve svobodných uměních a poskytuje základ pro celoživotní učení, růst a akademickou dokonalost, je založena na těchto sdílených hodnotách:

 • Honba za poznáním a pravdou pro veřejné blaho
 • Transformační efekt služeb, vedení a spolupráce se zapojením do učení ve třídě i mimo ni
 • Etické principy včetně integrity, altruismu, rozumu, respektu a odpovědnosti v diskurzu a jednání
 • Rozmanitost a inkluze ve všech podobách.

Prohlášení o poslání

Georgia College & Státní univerzita je jedinou státní univerzitou svobodných umění určenou pro stát.

Toto poslání naplňujeme prostřednictvím závazku:

 • Rozsáhlá vzdělávací zkušenost
 • Vysoce záměrné zapojení
 • Rozmanitost a inkluzivní dokonalost
 • Příprava na vedení

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  10%

 • 0
 • Poměr studentů a učitelů:

  15 do 1

Přijímací řízení

University System of Georgia oznámila, že tři nejselektivnější veřejné univerzity ve státě Georgia budou vyžadovat standardizované výsledky testů pro přijetí na podzim 2024 pro studenty prvního ročníku. Jako jedna ze tří nejselektivnějších veřejných univerzit ve státě bude Georgia College & State University vyžadovat SAT nebo ACT pro přijetí na podzim 2024.

Mějte na paměti, že GCSU využívá holistický proces kontroly přijímacího řízení, který bere v úvahu různé faktory, jako je GPA, obtížnost kurzů absolvovaných na střední škole, vaše esej, životopis a doporučující dopisy. Kromě toho můžete předložit vlastní výsledky testů k úvodní kontrole přijímacího řízení.

Pokud jste přijati na základě vlastních skóre a rozhodnete se zapsat na Georgia College & State University, musíte do 1. května 2024 odeslat oficiální výsledky testů.

Georgia College & State University je jednou ze tří nejselektivnějších veřejných univerzit ve státě a my používáme holistický proces kontroly, který se zaměřuje na úplné přečtení přihlášky každého studenta, abychom určili, jak dobře se hodí. GCSU proto není zahrnuta do Gruzínského zápasu. Studenti musí vyplnit tradiční přihlášku na GA Futures nebo Common App, aby byli zváženi pro přijetí na GCSU .

Přihlaste se nyní na Georgia College & State University prostřednictvím GA Futures nebo Common App.

Potenciální studenti prvního ročníku musí splnit všechny požadavky pro přijetí, včetně uspokojivého absolvování požadovaného středoškolského vzdělávacího programu a veškeré další požadované dokumentace.

Kroky k přijetí

 1. Undergraduate Application
 2. Poplatek/prominutí poplatku za aplikaci
 3. Transcripts
 4. Odpověď na esej: 200-300 slov
 5. Standardized Test Scores
 6. Vysoce doporučené položky
 7. Profil studenta prvního ročníku

Vízové požadavky

Zahraniční studenti přijíždějící ze zemí mimo Spojené státy musí požádat o americké vízum na nejbližším velvyslanectví/konzulátu USA . Studenti hledající titul musí požádat o vízum F-1 (studentské); výměnní studenti musí požádat o J-1 (výměnné) vízum. Po přijetí do GCSU byste se měli co nejdříve domluvit na vízovém pohovoru.

Před sjednáním víza musíte zaplatit poplatek SEVIS , který podporuje Informační systém pro studenty a výměnné návštěvníky (je to navíc k poplatku za žádost o vízum). Tento poplatek musí být zaplacen PŘED udělením víza a NELZE platit na americkém velvyslanectví/konzulátu. Poplatek lze uhradit online za poplatek SEVIS nebo zasláním šeku, mezinárodní peněžní poukázky nebo bankovní směnky vystavené v americké bance v amerických dolarech na adresu ve Spojených státech (podrobné informace naleznete v akceptačním balíčku) nebo zaplatit v místní měně u Western Union prostřednictvím služby Quick Pay.

Žadatelé musí spolu s platbou vyplnit formulář I-901. Formulář bude vyžadovat adresu, kam lze zaslat potvrzení o platbě, váš školní kód pro žadatele o vízum F [ATL214F00313000] nebo číslo programu pro žadatele o vízum typu J [P105349] a vaše identifikační číslo SEVIS, které se nachází vpravo nahoře – rohu nad čárovým kódem na formuláři I-20 nebo DS-2019.

Vezměte prosím na vědomí, že poplatek SEVIS vám nebude vrácen, pokud bude vaše vízum zamítnuto, ale pokud znovu požádáte o studentské vízum do 12 měsíců od zamítnutí, poplatek SEVIS vracet nemusíte.

Stipendia a financování

Mnoho vysokých škol a akademických oddělení na Georgia College & State University nabízí stipendia. Některé jsou udělovány studentům prvního ročníku, ale většina je udělována zapsaným studentům, kteří splnili akademické požadavky ve svých oborech.

Kromě toho má GCSU k dispozici státní i soukromá stipendia pro různé studenty.

University Scholarships

 • Stipendia absolventů a nadací: Vstupující a vracející se studenti
 • Soutěž o stipendium prezidenta: Vstup pro studenty prvního ročníku
 • Distinguished Scholar Award: Vstupní studenti prvního ročníku a přestupní studenti
 • Study Abroad
 • Chemický výzkum a cestování
 • Fyzikální výzkum a cestování
 • Stipendia National Science Foundation ve vědě, technologii, inženýrství a matematice (S-Stem)
 • Stipendium Children of Fallen Heroes

Státní stipendia

 • Stipendium HOPE
 • Stipendium Zell Miller
 • Duální registrace
 • Stipendijní program Georgia Hero
 • Grant Památník veřejné bezpečnosti
 • Dosáhněte stipendijního programu Gruzie

Soukromá stipendia pro nové a vracející se studenty

Soukromá stipendia mohou pocházet z různých zdrojů. Informujte se u občanských organizací svého rodného města (jako je Kiwanis Club, Elks Lodge atd.), vašeho místa uctívání, bank, družstevních záložen, obchodních organizací a dalších sdružení. Často mají stipendia, která nejsou inzerována.

Studenti, kterým bylo uděleno stipendium z jiného zdroje než Georgia College, by se měli obrátit na koordinátora stipendií v Úřadu pro finanční pomoc pro další informace. Obecně platí, že soukromá stipendia $ 1000 nebo vyšší jsou rovnoměrně rozdělena mezi podzimní a jarní semestry, zatímco ceny nižší než $ 1000 jsou aplikovány v plné výši na jeden semestr, pokud to není v rozporu s ustanoveními dárce stipendia nebo federálními předpisy o pomoci.

Žebříčky

National Rankings

2024 US News & World Report, Regional University South

 • #6 Nejlepší veřejná škola: 2024 US News & World Report, Regional University South
 • #16 Celkové pořadí
 • #3 vysokoškolské výukové programy
 • #4 Nejinovativnější

Regionální žebříčky

2024 US News & World Report, Regional University South

 • # 1 online postgraduální programy v oblasti trestního soudnictví v Gruzii
 • #1 online programy pro absolventy podnikání v Gruzii (bez MBA)
 • #1 online MBA programy v Gruzii
 • # 1 online postgraduální programy ošetřovatelství v Gruzii
 • #2 Online vzdělávací programy pro absolventy v Gruzii

Život v kampusu a vybavení

Velkou součástí vaší vysokoškolské zkušenosti je život, který jako student děláte. Místo, kde žijete, jaké aktivity se zabýváte, jaké přátele máte a co jíte, to vše jsou rozhodnutí, která budou formovat vaše akademické úsilí.

Vítej doma!

Zatímco čas, který strávíte ve třídě, je důležitý, je důležitý i čas, který strávíte v kampusu. Ať už žijete v kolejích Central Campus nebo v apartmánech na West Campus, život zde je navržen tak, abyste se stali aktivní součástí komunity Georgia College. Je to místo, kde si můžete odpočinout, najít přátele a v klidu studovat. Toto bude váš domov daleko od domova a my jsme tu, abychom se ujistili, že se budete cítit pohodlně, budete se bavit a budete mít vzpomínky na celý život.

Tradiční kampusové bydlení

V srdci centrálního kampusu Georgia College je sedm kolejí, které vás postaví doprostřed všeho. Nejen, že máte nádherný výhled na pečlivě udržovaný areál a historické budovy, ale také jste od všeho vzdáleni jen pár minut pro případ, že byste někdy potřebovali na poslední chvíli skočit do třídy.

Vesnice ve West Campusu

Pokud je bydlení v bytě více vaším stylem, The Village Apartments on West Campus má vše, co potřebujete. Jen dvě míle od Central Campusu jsou zde plně vybavené apartmány vhodné pro vysokoškolské i postgraduální studenty. Mezi West Campus a Central Campus pravidelně jezdí kyvadlová doprava.

Bobcat Card

Bobcat Card je nezbytným klíčem k životu na univerzitě a praktickým nástrojem pro správu vašich peněz. Jako vaše oficiální identifikační karta Georgia College vám Bobcat Card umožňuje přístup k zařízením, službám a zábavě.

Dining

Nechoďte do kampusu, aniž byste se měli kde najíst! Máme k dispozici různé možnosti stravování.

Parking

Parking Services implementuje univerzitní plán parkování a řídí registraci vozidel a vydávání povolení.

Nová příručka pro studenty

Náš průvodce pro studenty je vaším jediným kontaktním místem, kde si můžete do srpna zkontrolovat svůj seznam úkolů.

Místa

 • Milledgeville

  231 W. Hancock Street , 31061, Milledgeville

Otázky