Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment BEng (Hons) v elektrotechnice
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

BEng (Hons) v elektrotechnice

Glasgow, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Akreditováno: IET EI

Změny klimatu a ekonomické faktory znamenají silný posun směrem k obnovitelné energii z větrných, vlnových a přílivových zdrojů - a tím i zvýšené poptávky po inženýrských energetických systémech.

Tento program byl navržen ve spolupráci s průmyslem a kladen důraz na praktické zkušenosti. Poskytuje široké vzdělání v elektrotechnickém, mechanickém a elektronickém inženýrství, vedle speciálních modulů v energetice a výkonové elektronice.

Budete mít přístup k dobře vybaveným počítačům podporovaným inženýrským a elektrickým a elektronickým laboratořím s předními technologiemi, stejně jako k příležitosti pro dvě umístění v průmyslu.

Tvoje kariéra

Absolventi tohoto programu budou pravděpodobně velmi žádaní s globálními energetickými společnostmi, jako jsou Howden, GEC, Doosan, Babcock, Scottish Power a Weir Group.

Co budete studovat

Rok 1

Poskytuje řadu základních pojmů IT a Zásady elektrotechniky, elektroniky a strojírenství.

Rok 2

Představuje zodpovědnost manažera profesionálního inženýra, matematiky, termodynamiky, energetických zdrojů, generací

Rok 3

Řízení, výkonové elektronické systémy, zařízení

Rok 4

Projekt čest, Power Systems Technology, Elektrické stroje, Technologie obnovitelných zdrojů energie, Řídicí technika.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Požadavky na vstup na plný úvazek

Rok 1

SQA Vyšší: BBBC ve vyšším, aby zahrnoval matematiky a jeden z fyziky, technologických studií nebo inženýrství

Úroveň: CCD včetně matematiky a fyziky plus GCSE angličtina na C / 4

ILC vyšší: H2 H2 H3 H5 včetně matematiky a fyziky, plus angličtina na obyčejné úrovni O2

IB Diplom: 24 bodů musí obsahovat matematiku a fyziky

BTEC: Úroveň 3 rozšířeného diplomu ve strojírenském oboru na MMM

Rok 2

BTEC: úroveň 3 rozšířeného diplomu v elektrotechnickém / elektronickém inženýrství na DDM

Rok 3

HND Elektrické nebo elektronické inženýrství s B v klasifikované jednotce a inženýrské matematiky 1, 2, 3, 4 a 5.

Absolvování a absolvování Letní školy matematiky je nezbytné pro ty, kteří nemají inženýrskou matematiku 5. Další informace naleznete na adrese www.gcu.ac.uk/mathsummerschool.

Požadavky na vstup na částečný úvazek

Rok 1

HNC Elektrické nebo elektronické inženýrství nebo jiný relevantní technický předmět s B v odstupňované jednotce 1 a zahrnují inženýrské matematiky 1 a 2.

Rok 2

HND Elektrické nebo elektronické inženýrství nebo jiný relevantní technický obor s B v odstupňované jednotce a zahrnují inženýrské matematiky 1,2, 3 a 4.

Požadavky na zaměstnání

Žadatelé o částečný úvazek musí být v zaměstnání na plný úvazek a jsou podporováni jejich zaměstnavatelem.

anglický jazyk

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby drželi ekvivalent akademického testovacího skóre IELTS 6.0 bez prvku menšího než 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím programu Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

 • Domů: 1820 liber
 • RUK: 9250 GBP *
 • EU: 1820 liber
 • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Studenti na částečný úvazek mohou být fakturováni za celý roční poplatek nebo za počet modulů dokončených za akademický rok. Studenti mohou být oprávněni platit splátky v průběhu roku. Zobrazte poplatky za částečný a distanční výuku.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli dotazy nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Profesní akreditace

Stupeň elektroenergetiky je akreditován IET Ústavem inženýrství a technologií a EI Energy Institute.Coursework je navržen tak, aby splňoval požadavky UKSPEC UK Standard pro odborné inženýrské kompetence Engineering Council UK a MEng Pathways splňují akademické požadavky pro status C.Eng Chartered Engineer.

Pracovní stáž

Jsou nabízena dvě umístění v oboru, z nichž jedna trvá 48 týdnů. Nejsou to povinná umístění a ani nejsou zaručena.

HM síly

Společnost GCU v partnerství s HM Forces uvedla, že tento program je obzvláště vhodný pro vojenské a ex-vojenské muže a ženy. Navštivte HM Force Careers Zone, kde najdete další informace o poskytovaných službách.

Metody hodnocení

Zkoušky, kurzy, třídní testy, prezentace, počítačové cvičení a písemné zprávy se používají k hodnocení vašich výsledků během výsledků učení.

Naším cílem je vybudovat schopnosti našich studentů v oblastech požadovaných zaměstnavateli v globální ekonomice založené na znalostech prostřednictvím propojení se zaměstnavateli za účelem poskytnutí studentům autentické učební zkušenosti, které se mísí s příslušnými studiemi. Naši studenti zjistí, že jedna z hlavních silných stránek tohoto studijním programem jsou ostatní studenti, jelikož mnoho současně zapsaných studenti vykonává studium na částečný úvazek, zatímco drží práce na plný úvazek nebo je sponzorováno mezinárodními společnostmi. Cenná zkušenost těchto studentů je zaváděna zpět do učebny a neformálně sdílená přínos ostatních studentů.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bakalář elektrotechniky a automatizace (BEng)
  • Hämeenlinna, Finsko
  • Riihimäki, Finsko
  • + 2 více
 • Bakalářský program v oboru elektrotechnika (dvojitý titul)
  • Lappeenranta, Finsko
 • BEng in Electrical and Electronic Engineering
  • Stellenbosch, Jihoafrická republika