Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of  Computing, Engineering and Built Environment BEng (Hons) v elektrotechnice a elektronickém inženýrství
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

BEng (Hons) v elektrotechnice a elektronickém inženýrství

Glasgow, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Akreditováno: IET

Elektronické a elektronické inženýrství MEng / BEng vás připraví k soutěži o širokou škálu pracovních příležitostí ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni. Zatímco získáte široké znalosti o nově vznikajícím elektrickém a elektronickém inženýrství a inženýrském podnikovém prostředí, budete také rozvíjet základní dovednosti v oblasti vedení, managementu a komunikace a globální perspektivu, kterou potřebujete vyniknout v inženýrské kariéře.

Rychlý pokrok v oblasti komunikací, senzorových technologií, robotiky a vysokorychlostní elektroniky v kombinaci s novějšími technologiemi, jako je strojové učení a počítačová vize, nadále přetváří svět, ve kterém žijeme.

Náš program vám poskytne potřebné dovednosti a zkušenosti, které vám umožní zaujmout místo v rychle se rozvíjejícím světě elektrického a elektronického inženýrství jako tvůrce inteligentních, připojených zařízení a systémů nové generace.

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké mobilní telefony a tablety budou v budoucnosti? Jak můžeme používat satelity pro lepší život? Jak můžeme pomáhat lidem pomocí pokročilých zdravotnických prostředků? Co budou vypadat vozy a dopravní systémy nové generace? Jak mohou roboty lépe dělat věci? Co jsou zdroje udržitelné energie možné? Kam můžeme jít s průzkumem vesmíru? To jsou některé z otázek, které požadují elektronické průmyslové společnosti, takže nejste sami a směřujete správným směrem. První dva roky poskytují studentům základní znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky a v pokročilejších letech si můžete zvolit možnosti v rámci odborných oborů. Kdykoli je to možné, využíváme praktické projektové práce, které vám pomohou rozvíjet své praktické dovednosti a řešení problémů.

Ve čtvrtém roce budete provádět individuální projekt, který bude buď spojen s výzkumem v rámci oddělení, jako je monitorování stavu v systémech napájení, počítačové vidění nebo vylepšené bezdrátové sítě příští generace nebo potenciálně spojené s průmyslovou relevantní projektovou činností, jako je motor řídící hardware a software pro pohon a řízení inteligentních vozidel nebo návrhy snímačů pro internet nové generace věcí nové generace. Můžete také rozvíjet své vlastní nápady a podniknout personalizovaný projekt.

Kandidáti s vyšší úrovní dosažení se mohou zapsat přímo do pětiletého magisterského stupně nebo převést z BEng v jakémkoli stádiu studia před ukončením studia. Stupeň MEng vám poskytuje příležitost získat integrované ocenění Masters a prokázat profesionální připravenost zaměstnavatelům.

Studenti tohoto programu se vyzývají, aby využili příležitostí k ročnímu průmyslovému umístění a mezinárodní výměně s partnerskými univerzitami ve více než 20 zemích.

Tento program je akreditován Institutem inženýrství a technologie (IET), jedním z největších světových inženýrských institucí. Akreditace IET je mezinárodně uznávaná měřítka udělovaná vysoce kvalitním programům, které splňují požadavky pro profesionální inženýry.

Tvoje kariéra

Absolventi mohou očekávat, že budou hledat zaměstnání v průmyslových odvětvích, jako jsou mobilní systémy, interaktivní zábava, návrh robotických systémů, zpracování obrazu, umělá inteligence, komunikace a sítě, automobilový průmysl, letecký průmysl, ropa a plyn, obnovitelná energie, přístrojové vybavení a zdravotnické systémy. v poptávce v rolích mimo inženýrství, kde jsou vysoce hodnoceny jejich dovednosti v oblasti řešení problémů a široké znalosti technologie.

Co budete studovat

Program zahrnuje společné první dva roky základních prvků pokrývajících Elektrické principy, Analógové a digitální elektroniky, Matematika, Vývoj softwaru, Mechanické principy, Elektrické systémy a roční Projektový projekt. Moduly názvů a obsahu v následujících letech se často mění, jak se vyvíjejí osnovy a nové technologie. V uplynulých letech mohou studenti očekávat, že uskuteční základní moduly s volitelnými moduly, které personalizují své učení nebo profesní aspirace.

Rok 3

Core: Digitální a programovatelné systémy, Integrované inženýrské studie, Inženýrské operace a management. Typické možnosti třetího roku zahrnují signály a návrh elektronických systémů, komunikační inženýrství, modelování a analýzu dat, počítačem podporované inženýrství, řídicí inženýrství, inženýrský návrh a analýzu nebo signály a elektronické systémy.

Rok 4

Core: Projekt Honors, Digitální zpracování signálu. Mezi typické možnosti roku 4 patří Inteligentní robotika a mechatronika, Digitální design a počítačová architektura, Bezdrátová komunikace, Návrh úrovně systému, Inženýrský design a analýza, Computer aided design nebo Control Engineering

Rok 5 (MEng)

Core: Projekt MEng Team. Typickými možnostmi roku 5 jsou digitální komunikace, DSP v reálném čase, aplikace vestavěných systémů, zpracování obrazu a strojní vidění, optické komunikace, simulace počítačových sítí, bezdrátové a mobilní komunikační systémy, řídicí systémy, průmyslové komunikace a sítě nebo sledování stavu.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

SQA vyšší

BBCC na vyšších, aby zahrnoval matematiky a jeden z fyziky, technologických studií nebo inženýrské vědy

Úroveň

CCD včetně matematiky a fyziky plus GCSE angličtina na C / 4

ILC vyšší

H2 H2 H3 H5 včetně matematiky a fyziky, plus angličtina na obyčejné úrovni O2

IB Diplom

24 bodů musí obsahovat matematiku a fyziku

BTEC

Úroveň 3 Rozšířený diplom v elektrotechnickém / elektronickém inženýrství na MMM

Rok 2

BTEC

Úroveň 3 Rozšířený diplom v elektrotechnickém / elektronickém inženýrství na DDM

Rok 3

HND

HND Elektronika / Elektrotechnika a musí obsahovat Matematika pro inženýrské jednotky část 1, 2 a 3 nebo Inženýrská matematika 1, 2, 3, 4 a 5 s B v klasifikovaných jednotkách

anglický jazyk

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby drželi ekvivalent akademického testovacího skóre IELTS 6.0 bez prvku menšího než 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Umístění a mezinárodní výměna

K doplnění a rozšíření technických aspektů kurzu jsou k dispozici možnosti celoročního průmyslového umístění a mezinárodních výměnných programů.

Akreditace

Stupeň elektrotechniky a elektronického inženýrství na GCU je akreditován Institutem inženýrství a technologie (IET)

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy