Keystone logo
Glasgow Caledonian University - The School of  Computing, Engineering and Built Environment BSc (Hons) v environmentální stavební inženýrství
Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environment

BSc (Hons) v environmentální stavební inženýrství

Glasgow, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

IstructE IHE CCHT ICE CABE ENAEE

Civilní inženýr pomáhá vytvářet některé z nejinovativnějších struktur na světě - infrastruktura pro dopravu, energetiku, průmysl a obchod je výsledkem stavebního inženýrství.

Program, který je akreditován Společnou radou moderátorů (ICE, IStructE, CIHT, IHE) a Chartered Institution of Water and Environmental Management (CIWEM) je navržen tak, aby produkoval absolventy, kteří jsou spokojeni s inženýrskými a technickými aspekty průmyslu jako jsou smlouvy o řízení, plánování a ochraně životního prostředí.

Návštěvy na místě jsou organizovány v celém programu a nedávno byly zahrnuty rozšíření dálnice M74, program protipovodňové prevence White Car, nová loď Forth Crossing a Whitelee Wind Farm. Můžete se také zúčastnit pětidenní studijní cesty do Evropy, která je spojena s jedním z našich univerzitních partnerů programu Erasmus.

Tvoje kariéra

Existují možnosti zaměstnání u dodavatelů stavebního inženýrství a konzultantů, kteří se zabývají výstavbou silnic, těžbou, výstavbou velkých budov a budováním mostů. Pozice místních orgánů existují také při plánování a správě hlavních sítí. Naši absolventi mohou využívat příležitostí v rámci udržitelného rozvoje a inženýrství pro odolnost.

Co budete studovat

Rok 1

Úroveň nadace Stavební inženýrství, geodézie

Rok 2

Zahrnuje principy hydrauliky, řízení smluv, konstrukční návrh a geotechniku.

Rok 3

Zahrnuje strukturu

Rok 4

Projekt Honors, Environmentální stavební inženýrství, jako jsou pokročilé stavební inženýrství, řízení vodních zdrojů a nakládání s odpady.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

SQA vyšší

ABBB včetně matematiky, fyziky, technologických studií nebo inženýrských věd plus angličtiny Nat 5 angličtiny v jazyce C. Nat 5 Matematika v C je také požadována, pokud není přijata na vyšší úrovni

Úroveň

BCC včetně matematiky nebo fyziky plus GCSE angličtina na C / 4

ILC vyšší

H1 H2 H3 H3 včetně matematiky nebo fyziky plus angličtina a matematika na běžné úrovni O2, pokud nejsou přijata na vyšší

IB Diplom

24 bodů musí obsahovat matematiku a fyziku

BTEC

Úroveň 3 Rozšířený diplom ve stavebnictví na MMM

Přístup SWAP

Program SWAP STEM u BBB

anglický jazyk

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, budou normálně vyžadovat, aby drželi ekvivalent akademického testovacího skóre IELTS 6.0 bez prvku menšího než 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Studenti na částečný úvazek mohou být fakturováni za celý roční poplatek nebo za počet modulů dokončených za akademický rok. Studenti mohou být oprávněni platit splátky v průběhu roku. Zobrazte poplatky za částečný a distanční výuku.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Pracovní stáž

Pracovní stáž můžete dokončit s průmyslovým partnerem ve vašem třetím roce, a pokud nejste v oboru nebo studiem v zahraničí s programem Erasmus, můžete se zúčastnit výstavního pětidenního kurzu na místě.

Profesní akreditace

Stupeň ekologického inženýrství je akreditován ICE, IStructE, CIHT a IHE jako plně uspokojující akademickou základnu pro začleněného inženýra podle ustanovení UK-SPEC pro příjmy 2016-2020.

HM síly

Společnost GCU v partnerství s HM Forces uvedla, že tento program je obzvláště vhodný pro vojenské a ex-vojenské muže a ženy. Navštivte HM Force Careers Zone, kde najdete další informace o poskytovaných službách.

Akreditace

Stupeň je akreditován Společnou radou moderátorů (Instituce stavebních inženýrů, institucí stavebních inženýrů, autorizovaných institucí dálnic a dopravy a Institutu inženýrů silnic) a plně uspokojuje vzdělávací základnu pro status IEng Incorporated Engineer. Navštivte www.jbm.org.uk pro další informace.

Jsme také akreditováni společností CABE, a je důležité, ENAEE Evropská síť pro akreditaci inženýrského vzdělávání se značkou EUR-ACE.

Metody hodnocení

Používá se řada metod hodnocení, včetně studijních činností a formálních zkoušek. Kursové a třídní testy (otevřená nebo uzavřená kniha) zahrnují zprávy o experimentálních činnostech v laboratořích struktur / hydraulických zařízení nebo o návštěvách na klíčových událostech, jako je Whitelee Windfarm, Schéma prevence před povodněmi bílého koše a nový Forth Crossing. Naši studenti jsou také představiteli praktických civilních a konstrukčních inženýrů jako návštěvníci přednášek, aby jejich učení a hodnocení bylo relevantní pro průmyslové standardy.

Metody výuky

Studenti prvního ročníku navštěvují pětidenní kurz stavebních dovedností v Inchinnan, nedaleko Glasgow. Studenti druhého ročníku mohou cestovat dále mimo jiné tím, že se účastní evropské studijní cesty, která bude částečně financována. Studenti ve svém třetím ročníku se mohou účastnit buď průmyslového umístění, nebo evropské studijní výměny Erasmus. Studenti mohou také zvolit modul učení řízeného projektu. Nedávno jsme představili iniciativu, v níž naši studenti strávili pět dne v Constructionarium, praktické stavební zkušenosti pro studenty a mladé profesionály, kde se podílejí na plánování na místě, stejně jako na realizaci zmenšené verze hlavní konstrukce jako například Kingsgate Footbridge nebo Viaduct Millau.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy